Hráč

Helmy

Brusle

Rukavice

Kalhoty

Holeně

Hokejky

Lokty

Ramena

Brankář

Brankářské hokejky

Brankářské brusle

Masky

Lapačky

Vesty

Betony

Vyrážečky

Brankářské kalhoty

Hokejový bazar na Hokejman.cz je skvělou možností, kde si kdokoliv může nakoupit, nebo prodat hokejovou výstroj. To vše je umožněno v rámci našeho serveru ZDARMA. Hokejman.cz si neúčtuje žádné poplatky za zadání, ani nákup prostřednictvím našeho serveru. Bazar hokejové výstroje vznikl s cílem umožnit komunitě hokejistů bezplatně obchodovat se svoji použitou hokejovou výstrojí. Pro mnoho hráčů je obtížné v místě svého bydliště najít bazar, kde by mohla být výstroj vystavena a tak se k potencionálnímu zájemci jen stěží dostane. U nás nezáleží, z jakého města či vesnice jste. Stačí zadat inzerát, vybrat správnou kategorii a můžete prodávat. Doporučujeme si před zadáním inzerátu přečíst naše Doporučení pro zadání prodejního inzerátu, které může sloužit i jako takový check list, co by v inzerátu nemělo chybět. Vyhnete se tak zbytečnému doplňovaní informací o inzerované hokejové výstroji.

Nákup použité hokejové výstroje

Nákup bazarové hokejové výstroje u nás není vůbec žádná věda. Stačí si vybrat některý z inzerátů, kontaktovat jejího zadavatele na uvedený email, nebo telefon a dohodnout si podmínky předání. Před každým nákupem doporučujeme s prodejcem vše řádně domluvit, aby nedošlo k případným neshodám. Co zde můžete koupit? Veškerou hráčskou i brankářskou bazarovou výstroj. Rukavice, hokejky, hokejové brusle a mnoho dalšího. Pokud zde nenajdete to co hledáte, nevadí. Můžete si zadat poptávkový inzerát a věřte, že k vám brzy nabídka dorazí. Co by měl poptávkový inzerát obsahovat se dočtete v našem článku: Jak zadat poptávkový inzerát na hokejovou výstroj.


Server Hokejman.cz neprovádí výkup hokejové výstroje, proto si vyhrazujeme právo na emaily s nabídkami nereagovat. Taktéž se nijak nepodílíme na daném obchodě a proto neneseme odpovědnost za případné škody.


 

logo

Sdílet na Pinterestu