Brankářské dřevěné hokejky

Brankářská dřevěná hokejka je daleko více používaná, než brankářská hokejka kompozitová.  Dřevěné brankářské hokejky jsou nejčastěji vyráběny ve Finsku, nebo Švédsku a to z dřeva břízy a osiky. Díky tomuto kvalitnímu dřevu dokáží dřevěné brankářské hole vydržet velký tlak. Dokonce i při zásahu pukem, kdy se puk trefí přímo na hranu brankářské hokejky a kdy většina kompozitových holí praská, dřevěná hokejka vydrží, nebo se z ní pouze odštípne kousek dřeva, což ale nemá na celkovou funkci hole význam.

Brankářská hokejka profi

Myslíte si, že profi brankářská hokejka úplně odlišná, než hůl, kterou dostanete v obchodě? Na půl máte pravdu. Brankářská hokejka profi, je upravena na míru brankáře. její jádro a složení materiálů však bývá stejné, jako je tomu u retailové hokejky. Hlavní úpravou profi brankářské hokejky je její zahnutí a individuální velikost a šíře pádla.

Brankářská hokejka výprodej

Mnoho brankářů hledá profesionální hokejku za výprodejovou cenu. V našem e-shopu tuto variantu nabízíme. V případě, že se některá z hokejek vyprodává a na skladě nám zůstane posledních pár kusů, označíme ji jako brankářská hokejka výprodej a snížíme výrazně její cenu. Díky tomu tak můžete výrazně ušetřit a třeba si udělat radost nákupem drobnosti v naší kategorii brankářské doplňky.

Sdílet na Pinterestu