Chrániče holení Bauer Vapor X800 lite pocházejí z kolekce sezóny 2018/2019. Holeně navazují na model X800 a jsou určeny náročnějším hobby hokejistům.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Holeně Bauer Vapor X800 Lite poskytují dostatečnou ochranu proti střelám i hitům od protihráčů. Odolná konstrukce z tvarované skořepiny je v koleni rozšířena a dále se směrem dolů k lýtku zužuje. Snadno tak obepne celou nohu a nijak nezavazí při bruslení. Tvar kolenního výlisku kryje i případné nárazy z boku.

Uchycení chrániče je klasicky pod kolenem, pomocí elastických pásek na suchý zip. Vnitřní část chrániče je vyztužena MD pěnou v bocích, HD pěnou na lýtkách a HD ve středu chrániče proti přímím nárazům. Všechny materiály jsou vodoodpudivé, takže nenasakují pot. Komfortní vložka Hydrophobic mesh odvádí vodu od nohou a napomáhá spolu s Bauer Sanitized v boji proti bakteriím. Vložku je možné vyjmout v případě potřeby.

Holeně Bauer Vapor X800 Lite recenze

Chrániče holení Bauer Vapor X800 Lite nepředstavují žádné terno mezi chrániči holení. Jednoduché holeně za nízkou cenu s dostatečnou ochranou proti nárazům bohatě poslouží běžnému hraní do poloprofesionální úrovně. I když jsou holeně opatřeny vložkou Hydrophobic, neuškodí když pomůžete s aktivním bojem proti bakteriím některým z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj. Celková hmotnost holení je 574 gramů ( velikost SR 14″).

Holeně Bauer Vapor X800 lite parametry

Sezóna2018/19
Výkonnostní třída hráče rekreační a hobby hokej
Výstelka
Hydrophobic mikrovlákno
Systém upínání 2 pásky

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu