V minulém článku jsem Vám představil novou řadu chráničů Warrior,  Chrániče ramen HD1. Další novinkou z dílny Warrior jsou chrániče loktů Warrior Dynasty HD1. Z nového setu chráničů mě osobně tyto chrániče zaujaly nejvíce. Na první pohled působí precizním dojmem v každém švu  a zajímavou barevnou kombinací, která dotváří prvotní dobrý dojem.chrániče loktů Warrior

 Warrior Dynasty HD1 jsou velmi flexibilní chrániče loktů, které působí jako ochrana proti nárazům ze všech stran loketního kloubu. Vícevrstvé polstrování rozmělňuje nárazy vedené na kontaktní ploše a snižuje tak riziko zranění lokte. Pěnová výplň uvnitř chrániče loktů HD1 maximalizuje pohodlí uvnitř chrániče a zároveň je lehčí než klasické plastové výztuhy v běžných chráničích.

Warrior dynasty HD1 lokty_1

 

Inteligentní polstrování v loktech  je tvořeno 2-pásmovou ochranou, která bude chránit vaše klouby uvnitř chrániče, stejně jako ochrana zvenčí.

Vytvarovaný vnitřek je navržen tak, aby ideálně držel loketní kloub na správném místě. Gumové nastavitelné popruhy dotvoří dokonalé uchycení chrániče loktů k lokti. V oblasti předloktí je pak přidán chránič, který chrání proti úderům z přední strany.

 

 

 

Lokty Warrior Dynasty HD1 jsou již tradičně „vystlány“  Wartech vložkou s technologií  Polygiene, která pomáhá udržet paže v chladu a suchu, ale i zabránit zápachu, který způsobují bakterie. I po více použitích, jsou tyto chrániče cítit svěžestí.

 

lokty HD1

 

Hodnocení:

 

+ mobilita

+ ochrana

+ odvod potu

+ nízká váha

+ upínací systém

 

– cena

Důležité informace:

Barva: černo-červená

Velikosti:SR, INT, JR

Doporučená cena:  2500 Kč

 

Autor: Tobi

Chcete vědět o novém článku jako první ? Stačí se jen přihlásit.