Chrániče loktů Bauer Vapor 2x PRO představují elitní ochranu, vylepšenou mobilitu a stabilitu v každém souboji. Model 2x PRO je novinkou sezóny 2020/2021 a navazuje na model Bauer Vapor 1X Lite.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Lokty Bauer Vapor jsou modelem vykazujícím nejvyšší kvalitu a tak jsou zařazeny mezi profi hokejové lokty. Černo – červený design je pro řadu Vapor typický a ani nový model neuhýbá od této tradice. Vnějším materiálem je jako vždy odolný nylon. Změnou prošel tvar loktů, který má asymetricky upravený výlisek, díky kterému může loket sedět hlouběji v chrániči a je stabilnější při pohybu. Samotná konstrukce se skládá ze tří částí – loketní chránič, flexibilní chránič předloktí a ochrana bicepsu.

lokty Bauer Vapor 2x PRO recenze

Ochrana lokte i předloktí je tvořena z Curv Compozitu, což je velmi silný materiál s nízkou hmotností, který odolá i velmi silným nárazům  Vnitřní část je pokryta pěnou Hyperlite Foam, což je speciální pěna, kterou najdete pouze u řady Vapor. Je lehká, neabsorbuje vodu a skvěle se přizpůsobuje tvaru paže. O uchycení chrániče se starají tři druhy pásků. V oblasti bicepsu je to pružný pás, v místě ohybu pevný nylonový a předloktí drží kompozitový díl.

lokty Bauer Vapor 2x PRO pásky

 

Aby vaše ruce nebyly vystaveny vlhkosti a mohli jste se plně věnovat hře, byla do loktů přidána ochranná vrstva Bauer Thermo Core, která zkracuje dobu schnutí a odvádí vlhkost od těla.

lokty Bauer Vapor 2x PRO vnitřní část

Lokty Bauer Vapor 2X PRO recenze

Nové lokty Bauer Vapor 2X pro mě na první pohled příliš neuchvátily. Design se příliš nezměnil od starších modelů, ochranné prvky i výstelky se také velmi podobají 1X Lite. Pokud je však dostanete do rukou, zjistíte že se jedná o velmi dobře vytvarovaný chránič, který sedne jak „ pr.. na hrnec“. K tomu nízká hmotnost (290 gramů) a máte lokty, které potřebujete. Pokud máte rádi voňavou výstroj, doporučuji od začátku využívat některý z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj.

Lokty Bauer Vapor 2X PRO parametry

Sezóna2020/2021
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
Systém upínání kompozitový, elastický, nylonový
Materiál výstelky Bauer Thermo Core,
Ochranná pěnaHyperlite pěna

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu