Chrániče ramen Bauer Supreme One40 jsou určeny pro pravidelné amatérské hráče. Model One40 je na trhu od sezóny 2011/2012. Hlavní výhodou ramen je velká ochrana při nízké hmotnosti. Ramena a bicepsy jsou chráněny pomocí zesílených, anatomicky tvarovaných dílů.

Hrudní kost a páteř hráče je zabezpečena pomocí speciální pěnové výplně s vysokou hustotou materiálu (HD pěna). Zesílená klenba zaručuje maximální ochranu i během ostrých střetů. Téměř samozřejmostí se již stal odnímatelný chránič podbřišku.

Vnější obal chrániče je tvořen multisegmentovou konstrukcí, díky které se skvěle přizpůsobí tělu a výborně sedí. Každá z dílčích částí chrániče je vyrobena s vyjímečnou důsledností tak, aby se hráči cítili maximálně komfortně.

Celé chrániče ramen jsou pokryta odolnou tkaninou, která jej zabezpečuje proti proseknutí či jinému mechanickému poškození. Vynikající ochranu zajišťuje i rozdělení chrániče hrudi na několik částí a přidaná speciální pěna pohlcující nárazovou energii.

Chránič bicepsu lze nastavit tak, aby vám optimálně vyhovoval. Zapínaní je realizováno pomocí dvou širokých pásků na suchý zip. Tento osvědčený systém zaručuje rychlé a spolehlivé zajištění chrániče na těle. Ramena se již neprodávají, ale můžete se podívat na novější modely. Stačí kliknout níže.


>>Procházet ramena Bauer<<


Ramena Bauer Supreme One40 parametry

Sezóna2011/2012
Výkonnostní třída hráče amatérský hokej
Materiál výstelky HD pěna
Systém upínáníSuchý zip