Chrániče ramen Bauer Vapor X900 Lite jsou poloprofesionální modelem navazujícím na Vapor X900, pocházejícím z kolekce sezóny 2018/2019. Chrániče nabízejí pohodlí i ochranu a jako druhý nejvyšší model i mnoho dalšího.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Ramena Bauer Vapor x900 lite mají zkosený tvar. V oblasti od klíční kosti k středu ramen jsou širší a dále se zužují směrem dolů. Tvarovaný chránič ramene je obalen lehkou pěnou Hyperlite HD, kterou dále najdeme na hrudníku, chrániči páteře, oblasti žeber i bicepsů. Hrudník má v rámci komfortu zabudovány ventilační průduchy, skrz které proudí vzduch. Střed hrudníku je zesílen samostatným chráničem, který je předsunutý a tak dokáže krýt prvotní sílu úderu.

Ramena Bauer Vapor X900 Lite recenze

Zesílená ochrana páteře

Zadní část chrániče je perforovaná, takže snadno propouští vzduch. Zesílená ochrana páteře je tvořena širším pohyblivým chráničem. Oblast žeber kryje plovoucí chránič s uchycením v přední části pomocí gumových popruhů se suchými zipy.

ramena bauer vapor x900 lite záda

Ideální teplota ve výstroji

Vnitřní část ramen Vapor X900 Lite je kryta výstelkou Bauer Thermo Max, což je měkká a na dotek velmi příjemná tkanina, která odvádí vlhkost od pokožky a tím napomáhá k udržení ideální teploty ve výstroji. Výstelka také působí antibakteriálně ( Bauer Sanitized), což pocítíte, resp. neucítíte zápach.

bauer sanitized

Chrániče ramen Bauer Vapor X900 Lite recenze

Ramena Bauer Vapor X900 Lite jsou velmi lehkou alternativou chrániče pro kontaktně zaměřené hokejisty. Prvotřídní ochrana a nízká hmotnost – 980 gramů (u SR M), zaujmou nejednoho hráče. Osobně bych doporučil podpořit boj s bakteriemi některým z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj, jelikož je tento boj i přes všechny technologie nekonečný.

Ramena Bauer Vapor X900 Lite parametry

Sezóna2018/2019
Výkonnostní třída hráče Poloprofesionální hokej
Materiál výstelky Hyperlite HD
Systém upínáníSuchý zip

 

 

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu