Brno je na hokejové mapě už od nepaměti. V posledních letech se díky domácí Kometě stává i mekkou, nebo jak se sami označují – královstvím jižní Moravy. Možná proto najdete v Brně velké množství hokejových obchodů a mnoho z nich patří mezi největší tuzemské hráče. Kteří to jsou?

Hokej shop Brno

 

Nalede.cz

Obchod nalede.cz má dvě pobočky. Jednu v Ostravě a druhou v Brně na Bauerově ulici v budově Nového Tuzexu.

 

Sportobchod.cz

Sportobchod je dlouhodobý tuzemský lídr v prodeji sportovního vybavení. Hokejová výstroj byla jednou z prvních veličin, na které se ve svých počátcích zaměřili. Dnes má sportobchod.cz dvě pobočky, jednu v Praze a druhou v Brně, na ulici Křenová.

 

Prohokejisty.cz

V Brně velmi oblíbený obchod prohokejisty.cz se nachází na ulici Pisárecká. I když je prodejna od hlavní cesty trochu odstrčená, stojí za to ji navštívit. Jako jedna z mála prodejen nabízí prohokejisty i broušení bruslí na kanadské brusce Blademaster.

 

Hockeyzone.cz

Hockeyzone je jedna ze stálic mezi prodejci hokejové výstroje v Brně. Sídlí na ulici Dornych, vedle oblíbené destinace shopaholiků, Brněnské Vaňkovky.

 

Bauer Hockey Shop

V prostorách hokejových hal Za Lužánkami na ulici Sportovní, má svůj svatostánek prodejna Bauer. Bauerhockey.cz je jedním z lídrů trhu a tak je pochopitelné, že si drží nejlepší místo, které je denně navštěvováno hokejisty z celého Brna.

 

Hockey Sport Vrba

Hokejova-vystroj.cz a Hokejprofi.cz jsou na internetu dva velmi známé e-shopy, které patří pod bratry Vrbovi. Jejich prodejna je sice menší, ale naleznete zde prakticky vše, co správný hokejista potřebuje. Prodejna je jen kousek od hokejových hal a to na ulici Botanická.

 

Znáte nějaký další hokej shop v Brně, o kterém by jsme měli napsat? Napište nám, rádi se o něm zmíníme na našich stránkách

Sdílet na Pinterestu