Praha je zlatá loď. Toto pořekadlo platí nejen o ženách, ale i o hokejových stadiónech, kterých je nejvíce v rámci jednoho města vůbec. Pokud nehledáte zimní stadión, ale hokejový obchod v Praze, nemusíte chodit daleko, zorientovat se můžete v našem přehledu.

Hokej shop Praha

 

Hockeysportshop.cz

Hockey sport shop má jednu prodejnu v Berouně a druhou na zimním stadiónu Kobra Praha, jejichž stadión je na ulici Mikuleckého. Hockey Sport Shop je úzce spjat s projekty jako Hokejové tréninky Praha, nebo hokejové tréninky.cz

JBSport.cz

JB Sport fungující také pod doménou hokejpro.cz je jedním z největších prodejců potřeb pro hokejisty u nás. Jejich síť zahrnuje 4 prodejny, které najdete na zimním stadiónu Hvězda, sídlícím na ulici Na rozdílu (Praha 6), dále na zimním stadiónu v Letňanech  na ulici Tupolevova (Praha 9), nebo na ulici Dlážděná (Praha 1). Čtvrtá prodejna je mimo prahu a to v Liberci.

Totalhockey.cz

Total hockey a jeho druhý e-shop totalgoalie.cz má svoji hlavní prodejnu na Praze 9 v ulici Novovysočanská. Druhá prodejna je pak kousek za Prahou spolu s hlavním skladem e-shopu, ve městě Milovice. Pro brankáře je totalhockey velmi známí, jelikož je výhradním distributorem značky Vaughn.

Bauerhockey.cz

V pražských Holešovicích (Praha 7) má svoji druhou prodejnu i distributor hokejové výstroje Bauer. Najdete ji v areálu Tipsport arény na ulici Za elektrárnou. Bauer si vybírá lukrativní místa pro své prodejny, proto jako v Praze najdete i v druhém největším městě jeho prodejnu – Bauer hokej shop Brno.

 

Hockey4u.cz

V Praze 10, nedaleko zimního stadiónu HASA, najdete prodejnu s názvem Hockey4U. Prodejnu naleznete na ulici Petrohradská a naleznete na ní více jak 5000 kusů hokejové výstroje, bruslí, nebo hokejky.

Jagrteam.cz

Prodejna Jágr Team je pojmenována po nejslavnějším českém hokejistovi. Jágr Team se pyšní mnoha oficiálními distribucemi jako je : Fox 40 International Inc., Jaybird & Mais inc., Prosharp Oy a velkoobchodními spolupracemi s mnoha hokejovými kluby. Jejich prodejnu najdete na Praze 10, ulici Vršovická.

Stridasport.cz

Také oficiální distributor hokejové značky CCM, firma Střída sport, má svoji prodejnu v Praze. Najdete ji na zimním stadiónu Eden v prostorách hokejové Slávie, na ulici Vladivostocká.

 

Znáte nějaký další hokej shop v Praze, o kterém by jsme měli napsat? Napište nám, rádi se o něm zmíníme na našich stránkách.

Sdílet na Pinterestu