Kompozitová hokejka CCM Ribcor 63K je modelem sezóny 2018/2019, určený do rukou amatérských hráčů. Hranatý tvar shaftu, nízko položený kick point a hmotnost 540 gramů, dělá z hole Ribcor 63K rozumnou volbu.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Hokejka CCM Ribcor 63K je jednoduchá hokejka, která padne velmi širokému záběru hokejistů. Typický tvar shaftu Ribcor ( čtveratý) zvyšuje cit pro hokejku a tak se bude snáze ovládat. Nízko položený kick point – Low kick, dopomáhá k rychlým střelám zápěstím. Technologie Easy to Load zabezpečuje lepší přenos energie z shaftu do čepele. Hlavní složkou shaftu je sklolaminát, který je doplněn karbonem. Shaft je potažen gripem, pro snadnější držení v rukavici.

Oproti předchozímu modelu, je nový SXX2 blade vylepšen, zejména v oblasti patky a špičky, která prošla zesílením. Pěnové jádro v čepeli redukuje vibrace, které skrz čepel přicházejí do hole.

Hokejka CCM Ribcor 63K recenze

Kompozitová hokejka CCM Ribcor 63K je dobrým „držákem“ pro běžné hraní. Hůl nenabízí žádné extra odlehčující materiály, ale i tak není příliš těžká. Pokud hledáte odolnou hokejku za rozumné peníze, jistě se nespletete.

Hokejka CCM Ribcor 63K parametry

Sezóna2018/2019
Výkonnostní třída hráče amatérský hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointLow kick

3 Komentáře(ů)

 1. Petr

  dobry clanek, jeste by se mi libilo vetsi srovnani napric kategoriemi a znackami hokejek

  Odpovědět
  • admin2

   Dobrý den, určitě pouvažujeme o vylepšení.
   Díky

   Odpovědět
  • admin2

   Dobrý den, určitě do budoucna zařadíme, díky

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.