Představujeme další novinku. Nová hůl CCM Super Tacks AS4 PRO přichází na trh a buďte si jistí, že budete ohromeni. 

CCM Super Tacks AS4 PRO SR nyní od Kč -
CCM Super Tacks AS4 PRO INT nyní od Kč -
CCM Super Tacks AS4 Pro JR nyní od Kč -
CCM Super Tacks AS4 PRO YTH nyní od Kč -

CCM Super Tacks AS4 PRO

ZnačkaCCM
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointMid Kick
Hmotnost 374 gramů

Top model sezóny 2021/2022 již brzy dorazí i na pulty českých obchodů a tak jsme pro vás připravili malou ochutnávku. Hokejky CCM Super Tacks patří mezi vyhledávaný artikl mezi hráči, kteří milují perfektně vyvážené hole s reakčním bodem ve středu hole.

Vysoko postavená laťka

Hokejka CCM Super Tacks AS4 PRO nastavuje se svojí nízkou hmotností (374 gramů) laťku všem PRO holím velmi vysoko. Je to jedna z nejlehčích holí na trhu a skutečnost, že se jedná o hůl s MID kick zónou, na které je obecně potřeba více materiálu, je důkazem toho, že se bude jednat o velmi žádanou hůl.

Shaft z vrstveného carbonu

Karbon je vrstven rovnoměrně po celém shaftu, čímž dopomáhá k optimálnímu rozložení hmotnosti. Reakční bod je umístěn ve středu hole (Mid kick). Nová hokejka CCM Super Tacks AS4 PRO využívá pro spodní část shaftu technologii Skeleton+, se kterou jsme se měli možnost setkat u staršího modelu hokejky CCM Jetspeed FT4 PRO. Technologie Skeleton+ odstraňuje nepotřebná vlákna a zužuje krček hole. Díky tomu je hůl lehčí a dochází k snadnějšímu přenosu energie při střele. Nemusíte se obávat, že přijdete o odolnost hole. Efektivní kumulace zbylých vláken zajistí dostatečnou odolnost proti nárazům.

Maximálně tuhá čepel

Čepel Super Tacks AS4 PRO obsahuje novou technologii ACUFEEL, která v sobě kombinuje maximální tuhost čepele a dostatečný cit pro puk. Vyšší tuhost čepele dopomáhá k přesnější střele na cíl.

 

 

S řadou špičkových funkcí a lehčím a odolnějším designem je hokejka Super Tacks AS4 Pro vytvořena pro hráče, kteří chtějí maximalizovat výkon a přesnost při každém střele. Závod v odlehčování holí, který výrobci odstartovali, nese svoje ovoce. Kdo by si před pár lety dokázal představit hůl s hmotností pod 400 gramů? AS4 PRO tak prolomila další hranici a otázkou je, kam až je možné v odlehčení hokejek zajít.

Autor: Jiří Tobiáš I Foto: ccmhockey.com