Kompozitová hokejka Easton Mako M5 je atraktivní model kompozitové hole z dílny Easton. Značka Easton se specializuje na sportovní a průmyslové materiály a její dominantou jsou ultralehké konstrukce z kevlaru a kompozitu. Tyto materiály přenáší Easton do výroby svých hokejek. Hokejka Eastom Mako M5 navazuje na oblíbené řady Easton Synergy ST a Easton Synergy EQ.

 

Kompozitová hokejka Easton Mako M5 je ideální hokejkou pro velmi aktivní hráče. Již na první pohled zaujme nejednoho hráče její nevšední design, který spojuje bílou podkladovou barvu s nenápadným modrým logem Easton. Horní část hole tvoří klasická černá struktura, na kterou jsme u hokejky easton zvyklí.

Hokejka Easton Mako M5 – shaft

Shaft hokejky Easton Mako M5 je potažen kvalitním Gripem, který zabezpečí pevné držení hole v rukavici. Shaft hole je tvarován do obdélníku se zakulacenými hranami. Celá hůl e tvořena tzv. One Piece, tedy vyrobena v jednom kuse nebo chcete-li tepelně zatavena do jednoho kusu. Hokejka Easton Mako M5 je tvořena pro hráče, kteří využívají při střelbě čatěji střelu švihem, než golfem. U hole Easton Mako se tento systém spodního flexu hole nazývá Low Kick.

Kompozitová hokejka Easton Mako M5 – čepel

Čepel hokejky Easton Mako M5 skrývá velmi odolné jádro s 3 spojkami – Rib system, které vedou skrz hůl. Díky spojkám je čepel hole více odolnější vůči „vybouchání“/ nárazů od puků a tím přispívá vyšší odolnosti čepele. Vložené vložky jsou pevně spojeny s krčkem hokejky, díky čemuž je hůl tužší a proto i při střelbě dochází k maximálnímu přenosu energie do střelby. Vnitřek čepele je pak vyplněn vysoce odolnou pěnou Multi-Rib.

 

Hokejka Easton Mako M5 je velmi dobře vyvážená, funkční hokejka, kterou ocení nejeden hráč. Ve své kategorii se jedná o jednu z nejlehčích holí vůbec (581g) a tak se jistě bude těšit velké oblibě mezi hráči.