Kompozitová hokejka Fischer SX1 je na trhu již od sezóny 2014/2015 a je určena především profesionálním hráčům. Hůl je klasickým příkladem „držáku“, tedy kvalitní hokejky, která svými parametry a oblíbeností nutí k neustálému obnovování prodeje.

Porovnat ceny

Hokejka Fischer SX1 je nejvyšším modelem řady SX. Hůl je navržena tak, aby maximálně vyhovovala požadavkům profi hráčů, kteří využívají sériové hole. Shaft hole je vyroben z Carbonu, čím hůl získává na lehkosti (510 gramů). Hrany na holi jsou ostřejší tzv. Square Radius, pro pevnější držení v rukavici. Hůl je samozřejmě opatřena kvalitním gripem, který držení ještě zesiluje. Vacuum Technology je technologie výroby, která zabraňuje vzniku bublin v shaftu, čímž snižuje riziko prasknutí. V oblasti krčku hole pak najdete CAP technologii, což je skrytá fólie, která v rizikových místech zvyšuje odolnost hole až o 30%. Reakční bod hole je umístěn ve středu, jde tedy o Mid Kick.

 

Čepel je vyrobena, stejně jako shaft z Carbonu (uhlíku), který pokrývá jádro vyrobené z lehkého ABS materiálu. Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří velice pevnou a zároveň lehkou čepel, materiál ABS udržuje čepel celistvou i při větším odření spodní hrany čepele. Na našem území najdete více nabízených zahnutí včetně nejpoužívanějších 5 a 19, s flexem od 80 do 110. Délka hokejky Fischer SX1 po patku čepele je 155cm, celková její délka včetně čepele je 170 cm.

 


>>Procházet hokejky Fischer<< 


 

 

Hokejka FISCHER SX1 parametry

Sezóna2014/2015
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální a profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 155 cm
Celková délka v cm 170 cm
Kick pointMid Kick