Hokejové brusle Bauer Vapor X2.7 jsou poloprofesionálním modelem s velmi propracovanou ochranou. Model je určen pro sezónu 2019/2020 a navazují na model Vapor X500.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

 

Brusle Bauer Vapor X2.7 jsou středním modelem bruslí, takže budou v hledáčku i mezi náročnějšími amatéry. Tvar brusle vychází z kolekce Vapor, kdy v oblasti paty je konstrukce velmi tenká a směrem ke špičce se rozšiřuje do písmene V. Ve špici je tak spousta prostoru pro prsty. Konstrukce brusle Vapor X2.7 je vyrobena z jednoho dílu 3D tvarovaného polykarbonátuBauer One Piece Polycarb, který kopíruje anatomický tvar chodidla a zvětšuje kontaktní plochu mezi nohou a bruslí. Brusle je možné tepelně tvarovat tak, aby vám maximálně sedly na vaši nohu. Jak vytvarování probíhá se dozvíte v našem článku Tepelné tvarování bruslí. Nárt je kryt dvoudílným plstěným jazykem o tloušťce 40oz s integrovaným chráničem nártu.

Vnitřní výstelka je vyrobena z mikrovlákna, které odvádí pot a teplo z brusle. Kotníky jsou ochráněny pomocí paměťové pěny, takže nedochází k jejich odření. Chodidlo je usazeno na vložce FORM-FIT, která má na povrchu protiskluzovou vrstvu z gripu. Brusle jsou osazeny holdery TUUK LightSpeed Edge s noži TUUK Stainless Steel.

Brusle Bauer Vapor X2.7 recenze

Střední model bruslí si většinou oblíbí největší procento hráčů. Poměr cena výkon je to co většina amatérů hledá a tak může každý detail rozhodnout. Já osobně bych vyzdvihl anatomický tvar a vyšší ochranu nártu brusle. Ta mi zejména u středních řad bruslí většinou chybí. Pokud budete chtít brusle vylepšit, zaměřil bych se na holdery a nože. U modelu Vapor X2.7 to není žádná super kvalita, která drží ostří věčně,  takže budete nuceni častěji brousit. Většině hráčů však postačí vidlička na broušení bruslí, která hrany srovná.

Hokejové brusle Bauer Vapor X2.7 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální hokej
Konstrukce boty 3D tvarovaný polykarbonát
Materiál výstelky Mikrovlákno
Provedení jazyku dvoudílný plstěný o tloušťce 40oz
Držáky (holdery) Tuuk LightSpeed Edge
Nože TUUK Stainless Steel

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu