Hokejové brusle Bauer Vapor X2.9 nabízejí kombinaci profesionálního modelu bruslí s vyšší mírou komfortu pro nohu. Model je určen pro sezónu 2019/2020 a nasazen mezi poloprofesionální modely.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Brusle Bauer Vapor X2.9 oproti vyšším modelům( 2X PRO a 2X)  nemá kompozitový skelet. Skelet je vyroben z 3D tvarované tkaniny Techmesh, který je měkčí a poskytuje oporu při bruslení. Konstrukce brusle je stejně jako většina řady Vapor z technologie X-Rib, což je flexibilní křížové zpevnění brusle, které napomáhá zvýšení akcelerace a rychlých změn pohybu hráče. Zároveň působí jako další ochranná vrstva. V přední části je umístěn dvoudílný plstěný jazyk s tloušťkou 48oz a integrovaným chráničem nártu. Tvar brusle Vapor X2.9 je tradičně v kotníku užší a dále směrem k prstům se rozšiřuje ( do písmene V).

Vnitřní výstelka je vyrobena z mikrovlákna Hydrophobic s antibakteriální úpravou, která odvádí vlhkost vně brusle. Oblast kotníků má nové polstrování Bauer Comfort Edge. Zbytek brusle je kryt pěnou Aerofoam, která se tvaruje teplem.

Usazení chodidla zajišťuje vložka Formfit+ s paměťovou pěnou. Pro model Vapor X2.9 byly zvoleny holdery Bauer Tuuk LightSpeed Edge s technologií rychlé výměny nože bez použití nářadí. Do holderů jsou pak vsazeny nože Tuuk LS1 z nerezové oceli s vysokou životností.

Brusle Bauer Vapor X2.9 recenze

Pokud hledáte skutečně pohodlnou „papuč“, budete s modelem Vapor X2.9 velmi spokojeni. Dle mého názoru se komfort dá přirovnat k starším reebok 6k, nebo nebo Bauer Vapor X600, které jsou tak trochu nástupcem. Hmotnost brusle není vysoká –  891 gramů je velmi příjemná hodnota. Osobně bych doporučil při častějším hraní vyměnit nože za některé z vyšších, ale to už je spíše kosmetický detail. Brusle jsou tepelně tvarované, což maximalizuje jejich komfort. Jak se brusle tvarují? Podívejte se na náš článek tepelné tvarování bruslí.

Brusle Bauer Vapor X2.9 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální hokej
Konstrukce boty 3D Techmesh, X-Rib
Materiál výstelky Hydrophobic
Provedení jazyku dvoudílný plstěný
Držáky (holdery) Tuuk LightSpeed Edge
Nože Tuuk LightSpeed 1

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu