Hokejové brusle CCM Tacks 9040 jsou velmi dobrou volbou pro všechny hobby hokejisty a rekreační bruslaře. Tužší skelet, který dostatečně udrží vaše kotníky kvalitní nerezové nože a příznivá cena. To jsou argumenty, proč se pro 9040 rozhodnout. Model je určen pro sezónu 2019/2020.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Brusle CCM Tacks 9040 jsou pocitově tužší brusle, které lze zatížit i vyšší vahou. Brusle jsou zacílené na hobby hokejisty, kteří nemají pravidelné tréninky. Jelikož se jedná o nejnižší model, nemůžete očekávat závratnou ochranu. I tak jsou lehčí rány pukem, nebo sekery od soupeřů nebudete cítit. Vnějším materiálem, který byl použitý pro výrobu brusle je vstřikovaný plast (Injected Mesh Technology). Přední část brusle je kryta 5 mm tlustým jazykem z plsti, který nijak netlačí a pro lehčí hokej dostatečně chrání. Celkovou pevnost boty podtrhuje vstřikovaná podešev, která poslouží k přenosu energie při odrazu.

Vnitřní část Tacks 9040 je kryta kartáčovaným mikrovláknem, které je pro nohu velmi pohodlné. Pro usazení nohou jsou v bruslích připraveny vložky CCM Footbed, které poskytují dobrou oporu. Pro model 9040 byly vybrány holdery CCM SpeedBlade PRO s pevno usazenými noži. Brusle nejsou ani příliš těžké – 707 gramů ( velikost 9D) je super.

Brusle CCM Tacks 9040 recenze

Hokejové brusle CCM Tacks 9040 jsou velmi dostupným modelem bruslí pro běžné rekreační ježdění. Model navazuje na velmi úspěšné brusle CCM Tacks 2092. Na bruslích není vcelku co vytýkat, jsou kupodivu lehké (707 gramů), mají dostatečnou podporu chodidla a vnitřek vystlán mikrovláknem, které pomáhá s odvodem vlhkosti. Malou nevýhodou jsou napevno zabudované nože, které v případě prasknutí musíte vyměnit spolu s holderem. Osobně doporučuji přikoupit některý z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj.

Info o bruslích

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče Hobby hokej, rekreační bruslení
Konstrukce boty Injected Mesh Technology
Materiál výstelky Kartáčované mikrovlákno
Provedení jazyku dvoudílný 5mm
Držáky (holdery) CCM SpeedBlade PRO
Nože CCM SpeedBlade PRO

[adrotate banner="10"]