Helma Bauer Combo 2100 představuje ideální kombinaci designu, klasického tvaru a bezpečnosti, jakou u hokejových helem hledá většina hokejistů. Ač se nejedná o nejnovější model, je stále velmi oblíbená u hokejistů, kteří nepotřebují nejnovější výstřelky z továren hokejových značek.

Hokejová helma ve variantě Combo,  Bauer 2100 je klasickou helmou pro hobby hokejisty. Už na první pohled má velmi zajímavý design a tvar “skořápky” .Helma Bauer 2100 nabízí kvalitní provedení ochrany hlavy a pohodlí, které ocení každý hráč. Helma je velmi lehká 458g a většina hokejistů ocení její snadnou nastavitelnost. Pro změnu velikosti stačí povolit šroubek na boční straně helmy (spánku) a tahem helmu roztáhnout. Pro přichycení mřížky, nebo celoobličejového plexi jsou na přední straně helmy přichystány dva šroubky.

 

Na stranách v přední i zadní části helmy jsou strategicky umístěné větrací otvory, které odvádí vlhký vzduch z helmy. Pokud nejste příznivci chrániče na uši, lze tento plastový chránič snadno odstranit. Stačí povolit šroubek ve spodní zadní části helmy a plastový chránič vyjmout. Stejně lehkým způsobem ho můžete kdykoliv vrátit.

 

Vnitřek hokejové helmy je vystlán z různých druhů funkční pěny – Dual Density. V nejspodnější části je černá pěna, která je nejtvrdší a má funkci prvotní ochrany hlavy proti úderům. Druhou pěnou je tradiční šedá pěna, která je měkčí a jejím úkolem je fixace hlavy v helmě. V této helmě nenaleznete dnes moderní gelové polštářky, které se časem “ochodí”  a jsou prakticky  k ničemu. V horní části helmy je speciální pohyblivá pěna. pohyblivá proto, že je uchycena pouze v přední části a její zadní část je v helmě volná. Tato část má za úkol chránit proti nárazům z horní části, fixovat hlavu unitř helmy a odvádět pot.

 

Helma Bauer 2100 má všechny potřebné certifikáty bezpečnosti pro hokejovou helmu CSA, HECC, CE. Pokud tedy hledáte bezpečnou hokejovou helmu za velmi příznivou cenu, našli jste tu pravou.

 

Sdílet na Pinterestu