Hokejová helma Bauer 4500 navazuje na velmi úspěšnou helmu z dílny Bauer a to Bauer 4000. Ač se jedná o levnější helmu, jedná se o poloprofesionální helmu s prvky z helmy profesionální.

Hokejová helma BAUER 4500 je vyrobena z kvalitního odolného plastu a je určena nejen pro vrcholový hokej. Její hmotnost je pouze 550 gramů. Dvoudílná konstrukce helmy Nike Bauer 4500 výborně chrání hlavu po celém jejím obvodu. Ergonomické průhledné kryty uší Surlyn dostatečně chrání i tuto část těla.

Helma Bauer 4500 – vnitřní část

Další charakteristikou hokejové helmy BAUER 4500 je snadné nastavení velikosti. Stačí povolit šroubky na stranách helmy a tahem upravit velikost helmy. Vnitřní výplň tvoří pěnové vycpávky Cellflex, které se přizpůsobí tvaru hlavy. Komfortní pocit při používání umocňují tří větrací otvory umístěné v přední, zadní a horní části helmy.

 

Velice snadné je i přichycení mřížky nebo plexi. Pokud upřednostňujete hokejovou helmu s mřížkou, můžeme Vám nabídnout model Combo. Helmu Bauer 4500 ocení většina amatérských hráčů, kdy za velmi nízkou cenu dostanete lehkou a velmi kvalitní hokejovou helmu.