Hokejová helma Bauer 5100 je navazující model úspěšné helmy Nike Bauer 5500. Helma vychází zejména z pohodlného a kompaktního tvaru, která sedne většině hokejistům. Již na první pohled je jasné, že se jedná o moderní a velmi dobře vymyšlenou konstrukci helmy, která dokonale ochrání Vaši hlavu.


Helma bauer 5100

Porovnat ceny

Hokejová helma Bauer 5100 je velmi dobře vypadající profesionální hokejová helma, která zaujme hráče zejména díky skvělému poměru cena/výkon. Helma je velmi dobře větraná. V přední částí helmy se nacházejí dva postranní ventilační otvory a jeden v střední horní části. Díky větracím otvorům má hokejová helma Bauer 5100 velmi dobrou schopnost udržet hlavu v relativním chladu a odvádí přebytečnou vlhkost z helmy. Taktéž v zadní části helmy jsou další menší větrací otvory. V týlu hokejové helmy jsou vždy nalepeny nálepky o příslušné hokejové atestaci pro lední hokej.

 

Helma Bauer 5100 – vnitřní výstelka

Pohodlí hlavy má hokejová helma Bauer řešena dvojvrstvým materiálem z tvarované pěnové výstelky, která zajistí eliminaci tlaků na hlavu. Tato pěna se dokáže přizpůsobit resp. vytvarovat přesně na hlavu hráče, čímž zajistí pevné usazení a dokonalý komfort. Nejen výstelka zaručí, že Vám helma padne. U helmy Bauer 5100 lze díky integrovanému mechanizmu rychle a efektivně nastavit individuální velikost helmy na Vaší hlavě. Systém je naprosto jednoduchý, kdy za pomocí drobných páček po stranách helmy, které jednoduchým pohybem uvolníte, posunete helmu na požadováno velikost a zase ukotvíte. Tím si lze kdykoliv změnit velikost dle potřeby.

 Helma Bauer 5100 má oblast ucha je bezpečně chráněna silným průhledným plastem, který je z vnitřní strany obložen ergonomicky navrženými chrániči. Tento plast můžete jednoduše odstranit povolením šroubků. Uši nikde netlačí a nijak nesnižují schopnost vnímat hru.

Helma Bauer 5100 je vybavena pojistným textilním řemínkem pod bradou s jednoduše zacvaknutelným upínáním. Samozřejmě můžete kdykoliv upravit délku příslušného řemínku.

 

Helma Bauer 5100 parametry

Sezóna2009/2010
Barvačerná, bílá, červená, tmavě modrá, zlatá
Výkonnostní třída hráče amatérské soutěže
Stupeň ochrany vysoká ochrana, časté tvrdé střety
Systém nastavení velikosti rychlo odklapovací bez použití nářadí
Materiál výstelky pěna dvojí hustoty
Odnímatelný chránič ucha ano