Hokejová helma Bauer Hyperlite patří do nejnovější produktové řady Bauer a přináší mnoho inovativních prvků, které zdůrazňují lehkou konstrukci bez obětování bezpečnosti, nebo mobility. Pokud jste fanoušky tradičních tvarů helem, jistě budete nadšeni.

Srovnání cen:

Bauer Hyperlite SR nyní od Kč -

Kde koupit:

Helma Bauer Hyperlite - parametry

ZnačkaBauer
KategorieHokejové helmy
Sezóna2021/2022
Barvačerná, bílá, červená, tmavě modrá, modrá
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
Stupeň ochrany vysoká ochrana
Systém nastavení velikosti rychlo odklapovací bez použití nářadí
Materiál výstelky Paměťová pěna, XRD,
Odnímatelný chránič ucha ano

Hokejová přilba Bauer Hyperlite

Bauer zkonstruoval hokejovou helmu Hyperlite tak, aby byla o 20 % lehčí než helma RE-AKT 150. Bauer vyladil tloušťku skořepiny Hyperlite s vysoce vyříznutou týlní oblastí a vycpávkou z paměťové pěny. Hyperlite má uvnitř tvarovanou vložku vyrobenou z XRD®, lehkého materiálu, který dokáže absorbovat až 90 % energie z nárazu. Komfortní vložka má kanálky pro odvod vlhkosti, které podporují proudění vzduchu a odpařování, což vám pomáhá zůstat v chladu a suchu během hry.

Helma Bauer Hyperlite obsahuje novou pěnovou technologii ShockLite, která kombinuje pěnu s vysokou hustotou a kompozitním materiálem Curv® s vyztuženým vlákny, díky čemuž je extrémně lehká a přitom maximálně bezpečná. Bauer zabudoval tento materiál do všech pěti klíčových zón helmy Hyperlite, aby poskytl maximální ochranu. Hyperlite využívá svůj typický systém nastavení velikosti – Free Form (známé např. z helmy RE-Akt 150), který umožňuje nezávislé nastavení délky a šířky pro lepší přizpůsobení na hlavě hráče.

 

 

Technicky jde o velmi zdařilou helmu, se kterou se nebudete bát v soubojích. Díky výjimečné kombinaci stylu, pohodlí a ochrany nastavuje Bauer Hyperlite vysokou laťku pro další hokejové přilby, které přicházejí na scénu.

Autor: Jiří Tobiáš I Foto: Bauer.com