Hokejová helma Bauer IMS 5.0 je základním modelem helmy od populární značky Bauer. Helma je na trhu od sezóny 2015/2016 a díky své ceně patří dodnes mezi nejprodávanější hokejové helmy u nás. Typickým znakem helmy je jednoduchý design a snadná obsluha, kdy ke změně velikosti není třeba šroubovák.


Helma Bauer IMS 5.0

Porovnat ceny

Helma Bauer IMS 5.0

Porovnat ceny

Atraktivní provedení hokejové helmy výrazně připomíná nejvyšší modely Bauer. Vnější skořepinu tvoří dvoudílná konstrukce plastových částí, která se vzájemně překrývá. Díky tomu nehrozí nebezpečí ani při upravě velikosti helmy. K změně velikosti helmy stačí odklopit boční spony po obou stranách helmy, roztáhnout na požadovanou velikost a následně spony zacvaknout. Pro komfortnější odvod potu a větrání, má helma vetší počet větracích otvorů v přední části, díky čemuž může snadněji proudit vzduch do helmy.

Vnitřní výstelka je základem pro dobrý pocit z helmy. Pěnová vložka uvnitř Bauer IMS 5.0 je velmi pohodlná a díky dvojí hustotě pěny i příjemná na hlavě. Přidané polstrování nijak netlačí a skvěle drží na hlavě. Helma nebude nijak „lítat“, ale sedí jak má. Pokud nejste příznivcem ušních chráničů, můžete je snadno demontovat. U IMS 5.0 je to velmi snadné.

Helma je opatřená certifikáty CE, CSA a HECC.

 

Helma Bauer IMS 5.0 parametry

Sezóna2015/2016
Barvačerná, bílá, červená, tmavě modrá
Výkonnostní třída hráče rekreační a hobby hokej, amatérské soutěže
Stupeň ochrany mírná ochrana, rekreační hra
Systém nastavení velikosti rychlo odklapovací bez použití nářadí
Materiál výstelky pěna dvojí hustoty
Odnímatelný chránič ucha ano