Dětská hokejová helma Bauer Prodigy je jednou z nejvíce používaných a doporučovaných helem pro děti. Ve většině tuzemských obchodů se helma dodává ve variantě combo, tedy společně s hokejovou mřížkou.


Porovnat ceny

Do obchodu


Ideální hokejová helma pro děti

Helma Bauer Prodigy přichází s jednoduchým designem i obsluhou. Úpravu velikosti zvládnete snadno bez použití šroubováku. Vylepšením prošel i systém posunu vzdálenosti mřížky, kdy si můžete nastavit libovolnou vzdálenost od obličeje. Kombinace helmy a mřížky = combo, je i finančně výhodná. Koupí předem nachystané kombinace ušetříte nemalé prostředky. Design helmy je navržen tak, aby věrně kopíroval nejvyšší modely helem Bauer.

Konstrukce helmy je složena ze dvou kusů, kdy jednotlivé díly do sebe zapadají a překrývají se. Díky tomu je i při změně velikosti hlava hráče chráněna. Samotná změna velikosti se skládá ze tří kroků. 1) odklopení spony na obou stranách helmy 2) nastavení potřebné velikosti  3) zacvaknutí spony. Vnitřní část je kryta pěnovou vložkou s dvojí hustotou, která je dostatečná pro danou věkovou kategorii. Větší počet ventilačních otvorů zajišťuje lepší proudění vzduchu v helmě a tak se vlhkost snadno dostává mimo helmu. Helma Bauer Prodigy se dodává pouze v jednom provedení pro obvod hlavy od 48 cm do 53,5 cm.


>>Porovnat helmy Bauer<<


 

Helma Bauer Prodigy parametry

Sezóna2016/2017
Barvačerná, růžová, modrá
Výkonnostní třída hráče amatérský, poloprofesionální a profesionální hokej
Stupeň ochrany vysoká ochrana
Systém nastavení velikosti rychlo odklápěcí bez použití nářadí
Materiál výstelky pěna dvojí hustoty
Odnímatelný chránič ucha ano