Hokejová helma Bauer Re-Akt 75 je helmou představenou v sezóně 2016/2017 spolu s kompletní novou řadou Bauer Re-Akt. Hlavním cílem bylo navrhnout takovou helmu, která by zajišťovala maximální ochranu hlavy a perfektně seděla.


Helma Bauer Re-Akt 75

Porovnat ceny

Helma Re-Akt 75 je druhou nejvyšší helmou v řadě a je tedy určena pro nejnáročnější hráče a profesionály. Některé z technologií, které jsou v helmě použity, jsou totožné, jako u nejvyššího modelu Bauer Re-Akt 100. V rámci ochrany je helma vybavena technologií Seven+, která využívá válcových pěnových struktur v klíčových místech pro absorpci nárazu a tím lépe ochrání hlavu hráče. Dalším stupněm ochrany jsou pěnové výstelky na různých částech helmy. Tato technologie výztuh se nazývá XRD a byla již použita u starších modelů helem. XRD technologie pěny reaguje na náraz a dle jeho síly tvrdne.

Bauer Re-Akt 75 je nejen pohodlnou helmou, ale i helmou pohodlnou. Optimalizovaný tvar helmy spolu s nastavením velikosti, dokonale přilne ke tvaru jakékoliv hlavy. Speciálně upravená zadní část, která mimo jiné chrání týlní kost, usadí helmu na hlavě tak, aby nedocházelo k pohybu. Dvojdílná skořepina s jednoduchým nastavením velikosti bez nutnosti použít šroubovák. Tento rychlo upínací systém je velmi oblíbený.

Jednotlivé komponenty helmy společně tvoří celek, který zajistí dokonalou ochranu vaší hlavy a přitom vás nebude nijak omezovat ve hře. Helma Bauer Re-Akt sice nepatří mezi nejlevnější, ale v otázce bezpečnosti se jistě bude řadit mezi TOP hokejové helmy. Helma získala mnohé certifikáty – CSA, HECC a CE.

 

Helma Bauer Re-Akt 75 - parametry

Sezóna2016/2017
Barvačerná, bílá, červená, tmavě modrá, modrá
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální a profesionální hokej
Stupeň ochrany vysoká ochrana
Systém nastavení velikosti rychlo odklapovací bez použití nářadí
Materiál výstelky pěna trojí hustoty
Odnímatelný chránič ucha ano