Hokejová helma Bauer Re-Akt 75 je helmou představenou v sezóně 2016/2017 spolu s kompletní novou řadou Bauer Re-Akt. Hlavním cílem bylo navrhnout takovou helmu, která by zajišťovala maximální ochranu hlavy a perfektně seděla.


Helma Bauer Re-Akt 75

Porovnat ceny

Helma Re-Akt 75 je druhou nejvyšší helmou v řadě a je tedy určena pro nejnáročnější hráče a profesionály. Některé z technologií, které jsou v helmě použity, jsou totožné, jako u nejvyššího modelu Bauer Re-Akt 100. V rámci ochrany je helma vybavena technologií Seven+, která využívá válcových pěnových struktur v klíčových místech pro absorpci nárazu a tím lépe ochrání hlavu hráče. Dalším stupněm ochrany jsou pěnové výstelky na různých částech helmy. Tato technologie výztuh se nazývá XRD a byla již použita u starších modelů helem. XRD technologie pěny reaguje na náraz a dle jeho síly tvrdne.

Bauer Re-Akt 75 je nejen pohodlnou helmou, ale i helmou pohodlnou. Optimalizovaný tvar helmy spolu s nastavením velikosti, dokonale přilne ke tvaru jakékoliv hlavy. Speciálně upravená zadní část, která mimo jiné chrání týlní kost, usadí helmu na hlavě tak, aby nedocházelo k pohybu. Dvojdílná skořepina s jednoduchým nastavením velikosti bez nutnosti použít šroubovák. Tento rychlo upínací systém je velmi oblíbený.

Jednotlivé komponenty helmy společně tvoří celek, který zajistí dokonalou ochranu vaší hlavy a přitom vás nebude nijak omezovat ve hře. Helma Bauer Re-Akt sice nepatří mezi nejlevnější, ale v otázce bezpečnosti se jistě bude řadit mezi TOP hokejové helmy. Helma získala mnohé certifikáty – CSA, HECC a CE.

 

Helma Bauer Re-Akt 75 - parametry

Sezóna2016/2017
Barvačerná, bílá, červená, tmavě modrá, modrá
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální a profesionální hokej
Stupeň ochrany vysoká ochrana
Systém nastavení velikosti rychlo odklapovací bez použití nářadí
Materiál výstelky pěna trojí hustoty
Odnímatelný chránič ucha ano

 

 

 

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu