Hokejové kalhoty Bauer NSX jsou výhodnou volnou pro všechny amatérské hráče. Model NSX navazuje na kalhoty Bauer Vapor X700 a je určený pro sezónu 2018/2019 kdy nabízí velmi solidní ochranu.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Kalhoty Bauer NSX mají povrch kryt odolným 400 D nylonem, pod kterým jsou na strategických místech umístěny plastové PE výlisky s pěnovou ochrany. Tato kombinace bohatě postačí k ochraně i proti tvrdým nárazům. Oblast páteře je chráněna samostatným chráničem z PE a pěny. Boky a ledviny kryjí menší plastové prvky. Pro přichycení kalhot k tělu je v pase umístěn pásek s přezkou a tkaničkami. Velikost si tak upravíte během sekundy. Pokud nejste příznivcem utahování v pase, můžete kalhoty doplnit kšandami.

Vnitřní část kalhot je kryta hydrofobním materiálem( hydrophopic mesh), který odvádí vlhkost a udržuje suché prostředí. Vy se můžete nerušeně věnovat pouze hře.

Kalhoty Bauer NSX recenze

Hokejové kalhoty Bauer NSX jsou přesně to, co hledá většina z hobby hokejistů. Cenově přijatelné kalhoty, kterým nechybí žádný chránič v rizikových partiích. I díky jednoduchosti jsou kalhoty velmi lehké 1009 gramů (senior M). Pokud jste však vystaveni častým střetům, určitě bych doporučil mrknout na vyšší model jako například kalhoty Bauer Vapor X900 Lite.

Kalhoty Bauer NSX parametry

Sezóna2018/2019
Výkonnostní třída hráče amatérský hokej
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky hydrophopic mesh
Vnější materiál400 D nylon