Hokejové kalhoty Bauer Supreme S27 jsou nové hobby hokejové kalhoty sezóny 2019/2020. Kalhoty poskytují dostatečnou míru ochrany, jsou lehké a cena je též velmi příznivá. Model Supreme S27 navazuje na kalhoty Bauer Supreme N7000.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Kalhoty Bauer Supreme S27 mají vnější strukturu vyrobenou z velmi prodyšného materiálu – 400 D nylon, skrz který bez problému proudí vzduch do kalhot. Ochranné prvky jsou vyrobeny z HD (hyperlite) a MD pěny, které v kombinaci s plastovými výlisky pokryjí případné nárazy. Pevnější HD pěna se nachází v oblasti páteře, kyčlí, MD pěna pak v pase. Plastové výlisky jsou předem vytvarované pro danou oblast. Tvar kalhot je anatomický, tedy střihově nastavený tak, aby dokonale padl na nohy hráče.

Pro uchycení mají hokejové kalhoty v pase nylonový pásek s plastovou sponou na dotažení. Vnitřní výstelka Hydrophobic mesh odpuzuje vodu a napomáhá regulovat teplotu uvnitř kalhot. Díky tomu se cítíte komfortně za každé situace. Druhotnou funkcí je boj proti bakteriím.

Kalhoty Bauer Supreme S27 recenze

Hokejové kalhoty Bauer Supreme S27 jsou vylepšenou klasikou. Více úprav typu nové vložky Hydrophobic a  ochranných prvků  přineslo zvýšení hmotnosti na 1227 gramů ( senior M).  Nový anatomický střih, který pěkně kopíruje přirozený postoj hokejisty při hře, přinesl potřebný komfort při nošení. Pokud nechcete, aby se vám bakterie volně množili a výstroj začala zapáchat, doporučuji využít některý z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj.

kalhoty Bauer Supreme S27 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče hobby hokej
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky Hydrophobic mesh
Vnější materiál400 D nylon