Hokejové kalhoty Bauer Supreme S29 jsou novinkou sezóny 2019/2020 určenou pro náročnější hokejisty a poloprofesionální hráče. Díky špičkové ochraně jsou vhodné i pro velmi kontaktní hokej, při kterém potřebujete vysokou ochranu.


>>Najít nejlevněji<<

Kalhoty Bauer Supreme S29 jsou z vnější části chráněny odolným nylonem 400D, který je již osvědčenou veličinou u většiny výstroje z dílny Bauer. Střih kalhot je navržen v duchu Supreme, tedy anatomicky vytvarovaný, aby dokonale sednul na nohy hráče a nijak mu nebránil v pohybu.

Snadné prodloužení kalhot

Ochranu zajišťují plastové chrániče z PE, které doplňují menší prvky z HD pěny. Co je u kalhot Supreme S29 zajímavé je, že si je můžete snadno prodloužit o 2,5cm . Bauer přišel s úpravou, kdy stačí povolit zip a rázem máte delší kalhoty. To jistě ocení hráči, kteří byly nuceni kupovat širší kalhoty kvůli delšímu střihu.

 

Hokejové kalhoty Supreme S29 mají ve vnitřní části kvalitní podšívku Thermo Max, což je měkká a na dotek velmi příjemná výstelka s antibakteriální úpravou, která svým složením odvádí vlhkost od těla. Díky tomu nedochází k zbytečnému zapaření a nepříjemným pocitům. Bauer Thermo Max navíc působí i jakou preventivní prvek v boji proti bakteriím a redukuje tvorbu zápachu. I tak bych osobně doporučil využít některý z doporučených desinfekčních přípravků na hokejovou výstroj. Pocit čistoty bez zápachu je i v tomto případě k nezaplacení.

Kalhoty Bauer Supreme S29 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální hokej
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky Bauer Thermo Max + HD pěna