Hokejové kalhoty CCM JetSpeed FT 390 jsou druhým nejvyšším modelem pro sezónu 2018/2019. Poloprofesionální kalhoty nabízejí špičkovou ochranu, nastavitelnou délku nohavic a komfortní DRYFOAM podšívku, která výrazně zvyšuje komfort.


>>Najít nejlevněji<<

Kalhoty CCM JetSpeed FT390 jsou z vnějšku kryty odolným Polyesterem 400D se zesílenými bočními PE díly. V oblasti stehen jsou anatomicky tvarované chrániče s výplní z pěny o vysoké hustotě a PE výztuhami. Boky jsou chráněny díky vyvýšeným chráničům ledvin, což oceníte zejména při souboji před bránou. Páteř je kryta anatomicky tvarovaným chráničem z lisovaného PE plastu. Co jistě ocení mnozí hráči je možnost prodloužit délku nohavic o 2,5 cm. Jednoduchá konstrukce na zip ukrývá v polstrování kus kalhot, které rozepnutím snadno zvětšíte.

Prodloužené hokejové kalhoty

Pokud jste vyšší, hubený hráč, jistě tuto možnost oceníte. Na vnitřní straně stehen najdeme zipy, které umožňují roztažení kalhot v oblasti stehna. Celý klín je pak krytý pružným materiálem, který nebrání v pohybu. Pro udržení maximálního komfortu je vnitřek kalhot pokryt podšívkou s technologií DRYFOAM, která odpuzuje vodu. Zapínání kalhot je pomocí tkaničky a pásku s přezkou. Pro upnutí kšand jsou po bocích ocelové knoflíky.

Hokejové kalhoty CCM JetSpeed FT390 jsou velmi zajímavým počinem z dílny CCM. Velmi oceňuji jejich nápad s možností prodloužit si délku kalhot. To ocení mnoho hráčů s delšími končetinami, jelikož nebudou nuceni sahat po širším modelu.

Kalhoty CCM JetSpeed FT390 parametry

Sezóna2018/2019
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky DRYFOAM
Ochranná složkaPolyesterem 400D