Hráčské hokejové kalhoty CCM Super Tacks AS1 jsou profesionálním modelem kalhot určeným pro sezónu 2019/2020. Kalhoty jsou typické vysokou mírou ochrany a kvalitním provedením.


>>Najít nejlevnější<<

>>Do obchodu<<

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 jsou velmi funkčním modelem, ve které se navíc budete cítit příjemně. Všem hráčům, kteří hledají maximální možnou ochranu, doporučuji bedlivě přečíst tuto recenzi. Vnější část kalhot je kryta Pro 400D nylonu, který je velmi odolný proti prodření, nebo proseknutí. Pro ochranu boků a stehem je v kalhotách zabudován JDP plastový chránič, který doplňuje výztuha z velmi oblíbeného materiálu D3O, který dokáže reagovat na intenzitu nárazu. O tomto materiálu se můžete dozvědět více zde: D3O inteligence ve výstroji hokejistů. Páteř má upgradovanou ochranu, která se skládá z pohyblivého chrániče a HD pěny. Díky volnosti chrániče dosáhnete vyšší úrovně pohyblivosti. Chránič je taktéž obohacen o D3O. Boky a stehna mají ochranu v podobě vytvarované HD vložky a PE pěny.

Vnitřní část je kryta mikrovláknem, které spolehlivě odvádí vodu. Celková hmotnost kalhot je 1430 gramů (velikost SR M). Kalhoty jsou nastavitelné v pase pomocí šňůrky a pásku se sponou. Nohavice je možné rozepnout na jejich vnitřní části. Co je na kalhotách zajímavé, je možnost prodloužit jejich délku o 2,5cm. Stačí povolit zip v pase a je to.

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 cena

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 recenze

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 jsou velmi pohodlné a vysoce funkční hokejové kalhoty. Už při prvním oblečení zjistíte, že jsou velmi pružné a neomezují ani při větším vybočení kyčle v náklonu. Osobně jsem velmi potěšen zvýšenou ochranou pomocí D3O, která je rozmístěna v rizikových zónách. Pro vyšší hráče jistě bude příjemná možnost prodloužit délku nohavic pouhým rozepnutím zipu. Na to, že jsou kalhoty špičkově chráněny, jsou se svými 1430 gramy super lehké.

Kalhoty CCM Super Tacks AS1 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče profesionální použití
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky Hydrophobic mikrovlákno
OchranaD3O, HD pěna, JDP plast

  •