Hokejové kalhoty CCM Tacks 9080 jsou novinkou pro sezónu 2019/2020. Kalhoty se řadí mezi profesionální modely, i když jsou druhým nejvyšším modelem.

Kalhoty CCM Tacks 9080 nabízejí profesionální ochranu a maximální pohodlí, zejména díky anatomickému střihu. Pro vnější materiál se nezkoušela žádná novinka, ale sáhlo se po osvědčeném PRO 400D Nylonu, který je v oblasti klínu doplněn o strečový materiál. Na vnitřních stranách stehen najdeme zipy, díky kterým můžete docílit roztažení nohavic. Také délku kalhot můžete prodloužit, stačí povolit zip, který je skrytý v pase a rázem máte o 2,5 cm delší kalhoty. Toto prodloužení ocení zejména hráči se štíhlou postavou.

Anatomická úprava tvaru chrániče je viditelná hned v několika bodech. Chránič stehen, páteře a oblasti ledvin, kde je chránič navíc plovoucí, tedy reaguje na pohyb hráče. Kromě klasického využití PE plastů je navíc chránič doplněn novým materiálem D3O SMART, který reaguje na intenzitu chrániče. Hlavní ochranná složka je doplněna o funkční podšívku, která zabezpečuje odvod vody a napomáhá rychlému vysychání. Kalhoty lze upnout na tělo pomocí pásku, nebo využít ocelová oka pro uchycení kšandami.

Kalhoty CCM Tacks 9080 recenze

Pohodlí, to je asi to první, co si při obléknutí kalhot CCM Tacks 9080 uvědomíte. Velmi příjemné a lehké kalhoty (1509 gramů u seniorského modelu M), ve kterých jste navíc velmi pohyblivý. Možnost zvětšení délky kalhot je skvělá novinka, díky které si koupíte opravdu takové kalhoty, které vám 100% sednou.

Kalhoty CCM Tacks 9080 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče profesionální použití
Systém upínání tkaničky + přezka
Materiál výstelky Mikrovlákno
OchranaD3O SMART