Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT1 jsou nejvyšším modelem řady JetSpeed pro sezónu. Nejvyšší model zahrnuje nejnovější technologie a materiály. Co rukavice nabízejí? Předně je to vyšší ochrana, skvělý vnitřní komfort a upravený anatomický střih.

 


Najít nejlevnější

Do obchodu

Rukavice CCM FT1 jsou stejně jako celá modelová řada JetSpeed odlišné. Zejména střih rukavic, je na rozdíl od  Tacks anatomický, tedy přesně kopíruje tvar rukou a nenechává uvnitř rukavice volný prostor. Díky tomu se s rukavicemi dobře pracuje a prakticky necítíte, že je máte na rukou. 

Vnější struktura rukavic je kryta z odolného nylonu, který je lehký a propouští vzduch, díky čemuž napomáhá odvětrání rukavic. Pod svrchní vrstvou se skrývá kombinace několika ochranných pěn. Jsou to ZoteFoam a D3O, kterou známe už z předchozích modelů a která reaguje na intenzitu nárazu zvýšením/snížením své tvrdosti. Kombinaci pěn jistí ještě plastové výztuhy, jak jsme tomu zvyklí. Segmentace prstů je dvou a tříčlánková. 

To co hokejisty při výběru rukavic hodně zajímá, je dlaň rukavice. Ta je u CCM FT1 tvořena z Clarino, která je v nejvíce namáhaných místech navíc zdvojena. Celkově vypadají rukavice velmi povedeně a na rukou skvěle sedí. Rukavice jsou vhodné zejména pro profesionální hráče, zejména kvůli vyšší ceně, která nejednoho hobíka odradí.


>>Procházet rukavice CCM JetSpeed<<


 

Rukavice CCM JetSpeed FT1 - parametry

Sezóna2018/2019
Úroveňamatérské
Krytí dlaněClarino
VýstelkaAntibakteriální materiál
Vnější materiálPolyester a syntetická kůže