Nové rukavice z dílny CCM. Hokejové rukavice CCM Tacks 2052, jsou určeny pro poloprofesionální a amtérské hráče ledního hokeje. Již na první pohled lze říci, že se jedná o moderně provedené hokejové rukavice, po kterých šáhne nejeden hokejista, který potřebuje mít perfektně tvarovanou rukavici.

Hokejové rukavice CCM 2052 jsou nástupcem rukavic CCM C200. Jak je na první pohled zřejmé,  jedná se o nylonové rukavice v klasickém černém designu, který sedí jako univerzální barva ke všem týmům.

Rukavice CCM Tack 2052 – struktura

Rukavice ccm Tacks 2O52 jsou velmi lehké rukavice potažené nylonem. Vnitřní struktura pěny je vyrobena z nove PRO level PE pěny, která je odlehčená a zároveň výborně chrání. Palec rukavice je dělenný a velmi dobře pohyblivý ve směru k hokejce a zároveň brání proti vykloubení se. Ostatní prsty jsou děleny na dvě části, tak jak jsme na to u Rukavice CCM Tacks zvyklý.

Rukavice CCM Tacks 2052 – dlaň

Dlaň rukavice CCM Tacks 2052 je vyrobena z materiálu Soft Rima III Nash, která komfortně chrání dlaň rukou v rukavici. Tato tkanina je barvena černou barvou, což není úplně častým jevem a jen umocňuje jednoduchý design celé rukavice.

 

Hokejové rukavice CCMTacks 2052 jsou za svou cenu a poměr použitých materiálů, velmi dobrou volbou. Ocení je zejména ti hokejisté, kteří chtějí co nejlehčí rukavice.