Hokejové rukavice True A4.5 jsou poloprofesionálním modelem se střihem velmi se podobajícím na rukavice Bauer Nexus. Model A4.5 je modelem sezóny 2019/2020.


>>Najít nejlevněji<<

>>Do obchodu<<

Rukavice True A4.5 jsou střihově tvarovány do klasického tvaru 4ROLL, díky čemuž je v rukavici dostatek prostoru jak v oblasti zápěstí, tak u prstů. Vnější část rukavice je tvořena z odolného nylonu v kombinaci se syntetickou kůží. V horní části je vyšívané logo TRUE, které designově doplňuje barevnou variantu rukavice. Prsty a hřbet rukou jsou chráněné 20 mm tlustou EPP pěnou s dvojí hustotou, která je v nejvíce rizikových místech vyztužena plastovými vložkami. Prostředníček, prsteníček jsou rozděleny na tři články, malíček a ukazováček do dvou článků. Palec je navíc chráněn speciální technologií Trueflexx, která brání jeho vykloubení. Hokejové rukavice True A4.5 mají dlaň vyrobenou z šedé kůže NASH, která je známá pro svoji dobrou citlivost a vyšší životnost. V místech nejvyšší námahy je dlaň zdvojena. Vnitřní část rukavice je kryta antibakteriální Microban®, která pomáhá redukovat bakterie v rukavici a odvádí přebytečnou vlhkost.

Rukavice True A4.5 recenze

Hokejové rukavice True A4.5 jsou vcelku dobrým počinem této méně známé značky. Velmi lehké rukavice – 292 gramů (SR 14“) poskytují dostatek prostoru pro pohyb v rukavici, což se jistě zalíbí všem hráčům zvyklým na 4ROLL střih rukavic. Velmi se mi líbí dvojité prošívání jednotlivých článků prstů i všech ostatních spojů. Věřím že rukavice opravdu vydrží. Zajímavostí na konec je vyjímatelná vložka v rukavici, která je umístěna na hřbetu z vnitřní strany rukavice.

Rukavice True A4.5 recenze - parametry

Sezóna2019/2020
Úroveňpoloprofesionální
Krytí dlaněNash
VýstelkaEPP pěna