Hokejové rukavice Warrior Alpha DX4 jsou novinkou sezóny 2019/2020. Rukavice lze zařadit jako vyšší hobby řadu, která však vyniká lehkostí, vysokou ochranou a hlavně pohodlím.


>>Najít nejlevněji<<

Rukavice Warrior Alpha DX4 kvalitně ochrání vaše ruce před nebezpečnými nárazy. Tvar rukavic vychází z klasického 4ROLL střihu. Vnější část rukavice je kryta Tufftek 2.0 Nylonem, který je ideální kombinací lehkého a odolného materiálu. Pod nylonovou částí je schovaná pěnová výplň MD EVA, která je doplněna plastovými výztužemi. Prsty rukavice jsou dvoudílné, palec s technologií AxyFlex chrání proti vykloubení, nebo protočení. V horní části rukavice je anatomicky tvarovaná manžeta pro ochranu zápěstí, s vyšívaným logem Warrior.

Dlaň rukavice s Clarino

Vnitřní část rukavice je vystlána hydrofobní podšívkou, která skvěle odvádí vlhkost a napomáhá s vysycháním rukavice.  Dlaň Alpha DX4 je z oblíbeného materiálu Clarino 8080, který je v nejvíce namáhaných místech zesílen.

 

Rukavice Warrior všeobecně platí za nejlehčí rukavice napříč výkonnostními třídami. Ani Warrior Alpha DX4 nejsou vyjímkou a se svými 279 (velikost 14“) gramy budou mezi hobby a poloprofesionálními rukavicemi vynikat. Vyšívané logo dodává rukavicím velmi zajímavý náhled a tak i srdce esteticky citlivých hokejistů zaplesá. Osobně bych doporučil k rukavicím přikoupit některý z desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj, které pomohou udržet rukavice v zdravém a svěžím stavu.

Rukavice Warrior Alpha DX4 parametry

Sezóna2019/2020
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální a amatérský hokej
Stupeň ochrany vysoká ochrana, časté tvrdé střety
Materiál ochranné pěny MD EVA
Vnější materiál (horní strana rukavic) Tufftek 2.0 Nylonem
Materiál dlaně Clarino 8080

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu