Rukavice Warrior Covert QRL3  poskytují unikátní obepnutí rukou hráče, díky kterému budete mít pocit, že na rukou nic nemáte. K danému pocitu jistě dopomůže nízká hmotnost, která u seniorského modelu dosahuje pouhých 295 gramů! Nový styl uchycení jednotlivých pěnových polštářků poskytuje vysokou pohyblivost v rukavici ( díky technologii Axyflex) a výbornou ochranu zápěstí hráče.

 Zvýšená odolnost v kritických místech

Pomocí technologie Smartpalm jsou rukavice více vyztuženy v místech s největší mírou tření a nárazů. Dvojitá ochrana prstů Phantom tlumí veškeré nárazy, které do rukavice přijdou. I když po čase každá rukavice začne zavánět, díky technologii Wartech (Polygiene) bude vaše rukavice statečně bojovat proti bakteriím.

Názor odborníka z Hokejman.cz

Warrior jsou dlouhodobě považovány za jedny z nejlepších hokejových rukavic na trhu. Stále více hráčů si tuto značku zamilovává, což není náhoda. Rukavice Warrior QRL3 jsou úžasně lehké, se svými 295 gramy nemají v dané cenové relaci konkurenci. Také kvalitní propracování vnitřku rukavice včetně odvětrání a antibakteriální složkou Wartech dopomáhá k úžasnému pocitu při jejich nošení.