Hokejové rukavice Winnwell Classic 4 Roll jsou nastupujícím modelem řady GX-8. Rukavice Winnwell zaujmou především tradičním širokým střihem, jednoduchým designem a funkční složkou uvnitř rukavice. V kombinaci s dostupnou cenou, budou tyto rukavice hitem.

Rukavice Winnwell Classi 4 Roll jsou určeny pro amatérské a poloprofesionální hráče ledního hokeje. Už na první pohled jsou rukavice velmi pohodlné a poskytují dostatek prostoru pro pohyb uvnitř. Členění rukavic do čtyř segmentů usnadňuje hybnost při práci s hokejkou. Vnější ochrana rukou je zajištěna plastovými výztuhami a pěnovou výstelkou pro tlumení nárazu. Palce na rukavici jsou chráněny proti vykloubení pomocí techologie Lock Thumb.

Dlaň rukavice je kryta z Nash kůže, která je v nejvíce namáhané oblasti vyztužena druhou vrstvou, čímž se prodlužuje její životnost. Vnitřní struktura rukavice je tvořena díky patentované technologii CleanSport NXT, což je antibakteriální ošetření, které zabraňuje vzniku bakterií, eliminuje zápach v rukavici a odvádí přebytečnou vlhkost z rukavice.