Hokejová taška na kolečkách RBK 6K wheel bag, je kvalitní a designově velmi povedená taška pro přenos a uskladnění hokejové výstroje. Kvalitní opora tašky, poctivá plastová kolečka a textilní madlo, to vše jsou benefity, díky kterým je taška RBK 6K velmi oblíbená.

Rozměry: 92 cm délka x 38 cm šířka x 34 cm hloubka 

Objem v litrech: 119 l

Hokejová taška Reebok 6K pochází z dílny úspěšné značky Reebok, která se transformovala pod značku CCM. Kombinace kvalitních materiálů s tradičním způsobem výroby, který sedí již více než 20 let statisícům hokejistů, zaručuje spokojenost v každém detailu.

Pokud nemáte možnost po každém tréninku rozvěsit hokejovou výstroj v šatně, pak se Vám jistě nejednou stalo, že výstroj necháte zavřenou v tašce. U tašky Reebok 6k se nemusíte bát, že by se vám výstroj zapařila. Díky ventilačním průduchům je odvod tepla a vlhka zajištěn.

Pro snadný převoz má taška dvě plastová kolečka, která překonají nejeden výmol v cestě. Dno hokejové tašky je zpevněno konstrukcí, aby nedocházelo k prolamování tašky při jejím přetížení. K manipulaci slouží textilní madlo, které je velmi příjemné do rukou.

Pro identifikaci majitele tašky je možné vložit jmenovku do slídového okénka na tašce.