Značka Sherwood

Hokejová značka Sherwood je zpět. Tedy ona tak úplně nezmizela, jen jsme jí několik let marně hledali mezi hráči NHL. Značka se plně soustředila na vývoj nové kolekce a spíše cílila na mladší hráče se svým PlayRite programem. Pro milovníky této značky tak máme skvělou zprávu. Spolu s novou kolekcí Sherwood CODE představila v rámci svého instagramu i novou hokejovou rodinu pod hastagem – #TeamSherwood.

Zpět mezi elitu

Do nově vzniklé týmu Sherwood tak byli v letošní sezóně zařazeni první tři hráči, kteří jsou ve svých týmech vidět.  Matthew Tkachuk (Calgary Flames), Kaapo Kakko (New York Rangers) a Connor Brown (Ottawa Senators). Tkachuk je označen jako alternativní kapitán týmu, Kakko je obecně považován za největší talent draftu 2019. O jedničku ho však připravil Jack Hughes. Brown v začátcích neměl optimální formu ale po výměně do Senators hraje skvěle a patří k obávaným snajprům.

 

Sherwood se tak vrací do NHL a my doufáme, že tato historicky velmi populární značka ještě neřekla poslední slovo a bude mi ji vídat častěji. Máte rádi Sherwood? Je nějaká značka, která zmizela a chybí vám?

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.