zahnutí hokejky

Čtvrtým dílem seriálu o typech zahnutí hokejek, které srovnávám v rámci série Nejčastější zahnutí hokejky, bude v poslední době velmi populární typ. Je to typ, který je kupodivu u většiny výrobců označen stejným kódem P28.

Zahnutí P28 je velmi často označeno jako PRO zahnutí, protože mu na chuť přichází stále více hráčů – profesionálů. Specifikem tohoto zahnutí je, že má více zahnutou špičku hole. Celkově se zahnutí velmi podobá nejvíce hranému „Sakic“ zahnutí, jen špice je více zahnutá. To ocení zejména techničtější hráči, kteří dělají mnoho stahovaček.

Jakými jmény je toto zahnutí hokejky mezi výrobci obohaceno?

Zahnutí čepele 28

  • Easton (P28) Kreps
  • Bauer (P28) Eichel, Giroux
  • CCM (P28) McDavid
  • Warrior (W28) Yakupov
  • Sherwood PP28
  • True (TC4)

V dalším díle se budeme věnovat zahnutí, které se v obchodech hledá velmi obtížně. Toto zahnutí využívají hráči jako Karlsson, Tavares, nebo Dastyuk.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.