brankářské Betony BAUER SUPREME 3S

Brankářské betony Bauer Supreme S3 jsou novinkou sezóny 2020/2021. Model S3 navazuje na betony Bauer Supreme S29 / S190 a je určen pro poloprofesionální hokej.

✅ KLADY

 

✅ Podpora při slidování

✅ Velmi pružný materiál

✅ Nové zapínání

❌ ZÁPORY

 

❌ –

BAUER SUPREME 3S

ZnačkaBauer
KategorieBrankářské betony
Sezóna2020/2021
Výkonnostní třída hráče poloprofesionální hokej
StylButterfly

Betony Supreme 3S nabízejí technologie určené pro profesionály, ale přitom na cenové úrovni druhého modelu. Na těchto betonech najdeme  speciální Butterfly Assist lýtkový polštář zajišťující komfort a podporu při slidování.

Tvar betonu určují dva zlomy a to spodní v oblasti brusle s úhlem 151° a  horní pod kolenem s úhlem 125°. Díky této kombinaci je beton 3S o něco pružnější než jsme bývali u modelů Supreme zvyklí.

Stále se však jedná o „deskový“ beton, ale díky přidané flexi se brankář lépe a snadněji pohybuje.

Letošní novinka Tune Fit Connect systém je kombinací velmi populárního zapínání z řady Vapor a speciálního podkolenního pásku, který drží koleno na místě během slidování a tím pomáhá brankáři udržet stabilitu během přesouvání se v brankovišti.

Odrazová deska betonu je vyztužena Curv® kompozitem, který velmi zvyšuje odolnost a zaručí že horní část betonu nevyměkne.

Kůže CoreTech ST na kolenních a lýtkových bočních chráničích zrychlí přesuny brankáře ze strany na stranu v rozkleku, tak jak tomu je u top modelu UltraSonic.

Betony Supreme 3S velmi dobře poslouží i brankářům z juniorských extralig nebo golmanům z druhé ligy. Takže na jejich výkonnost a výdrž se můžete opravdu spolehnout.

 

Galerie

Recenze se připravuje

Jiří Tobiáš

Hokejman.cz

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.