Hokejky Bauer Supreme

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky Bauer Supreme jsou velmi oblíbené u hráčů, kteří střílí z větší vzdálenosti, či využívají moment překvapení při střelbě z první. Reakční bod je umístěn v horní části hokejky, díky čemuž využijete plné propnutí hole a zvýšíte razanci střely.

Nejnovější články o hokejkách Bauer

Rozdílné styly hraní vyžadují rozdílné typy hokejek. Každý hráč potřebuje pro svoji hru hokejku, která mu pomůže zazářit. Značka Bauer rozdělila typologicky hráče do tří skupin, ke kterým vyvinula hokejky, které budou dané skupině vyhovovat. Jsou to hole Vapor, Nexus a Supreme. Právě řada Supreme je v mysli hráčů spojena s hodnotami a historií celé značky Bauer.

Složení hokejky Supreme

Hokejky Bauer Supreme jsou nejstarší modelovou řadou hokejek z dílny Bauer. První Supreme hůl byla vyrobena ze dřeva a udávala trend po desetiletí, než byla nahrazena moderními materiály. Moderní hokejky Bauer Supreme vycházejí ze svého typického nastavení. Hranatý tvar shaftu s žebrováním, které cítíte v prstech, reakční bod umístěný v horní části hokejky (high kick), pro její plné maximální vypružení a propracovaná čepel, která dodává citlivost při práci s pukem. To jsou základní rysy Supreme, díky kterým si ji oblíbili milióny hráčů po celém světě. Vývoj hokejky, stejně jakou její složení se však neustále mění, a tak dnes nevíme, jaké bude nastavení hole zítra.

Kde se vyrábí hokejky Bauer Supreme

Zajímá vás, odkud pochází vaše hůl? U hokejky Bauer Supreme záleží, jakou výkonnostní úroveň hole používáte. Nejvyšší modely se vyrábějí v Kanadě a Americe, nižší řady v Číně a Tchaj wanu. Proč je výroba hokejek rozdělená? Důvodem jsou nižší náklady, které ovlivňují i výslednou cenu produktu.

Co je výkonnostní třída hokejek?

Označení výkonnostní třída se u holí používá k rozdělení holí dle předpokládaného výkonu, či frekvenci hraní. V zásadě pracujeme s třemi třídami. Amatérská, poloprofesionální a profesionální.

  • Amatérská třída holí je vhodná pro nepravidelně hrající hokejisty s frekvencí do dvou tréninků týdně.
  • Poloprofesionální třída holí je vhodná pro častější hraní, s frekvencí 3-5 tréninků týdně.
  • Profesionální třída holí je vhodná pro každodenní hraní

Pro koho je hokejka Bauer Supreme vhodná

Hokejky Bauer Supreme jsou svým nastavením vhodné pro hráče, kteří pro svou hru využívají více síly, kterou se nebojí použít i do střely. Hůl pomáhá k tvrdším střelám golfákem i tzv. one timer, střelám z první.

Jak se starat o hokejku

Každá hůl zaslouží péči. Opečovávaná hokejka vydrží déle než hůl zanedbaná. Pravidelnou péčí můžete výrazně prodloužit životnost vaší hole. Co mohu udělat? Hůl pravidelně kontrolujte, omotávejte čepel hokejovou páskou a udržujte ji vždy v hratelné kondici. Omotání můžete ještě vylepšit pomocí speciálního vosku, kterým zažehlíte pásku a vytvoříte ochranou vrstvu, která bude odpuzovat vodu.