Ramena Winnwell

Značka

Velikost

Chrániče ramen Winnwell nabízejí kvalitní ochranu pro začínající i pravidelné hokejisty, kteří hledají hokejovou výstroj za rozumné peníze. Ramena Winnwell mají velmi dobře chráněnou hrudní kost i páteř, což jsou dvě stěžejní oblasti, které je nutné během hry ochránit. Ochrana bicepsu zachytí prvotní náraz, který následně rozmělní a zajistí tak tlumení celkového tlaku. Pro vnitřní stélku ramen používá značka Winnwell materiály, které aktivně odvádějí vlhkost, a tak přispívají k celkovému komfortu těla hráče během hry. Pokud chcete snížit riziko zranění, doporučujeme spolu s rameny zakoupit i chrániče loktů stejné řady, díky čemuž máte jistotu, že mezi chrániči nevznikne „hluché místo“, které by bylo nekryto.

Precizní ochrana ramen

Základním předpokladem pro ochranu těla hráče je, aby chránič držel na určeném místě. Chrániče ramen Winnwell mají pro fixaci zabudované dva pružné pásy se suchým zipem v oblasti žeber, které zabraňují rotaci chrániče a dále dva tenčí, pružné pásky v oblasti bicepsu, které stabilizují jejich pozici na pažích. Vnitřní vložka obsahuje prvky, které protiskluzem pomáhají k jeho udržení na místě.

Ochrana zdraví hokejisty

Pokud myslíte na své zdraví, jistě krom ochrany před nárazy řešíte i ochranu před bakteriemi. Hokejové ramena poskytují ideální prostor pro tvorbu bakterií a plísní, které vás mohou velmi potrápit. Pro zdravotně nezávadnou výstroj přitom stačí používat desinfekční prostředky, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby hokejistů. Impregnaci ramen a zbylé výstroje provádějte pravidelně a lehce se vyhněte útokům bakterií a nechtěnému zápachu.