Winnwell

Hokejová značka Winnwell je hokejovou stálicí s bohatou historií. V kolébce hokeje – Kanadě, vznikla jako malá rodinná firma, která si jako svůj závazek zavdala výrobu levné hokejové výstroje. S touto myšlenkou funguje dodnes.

Historie značky Winnwell

Značka Winnwell je na trhu s hokejovým vybavením již od roku 1906 kdy Wellinger & Dunn poprvé začali vyrábět své ikonické kožené sportovní vybavení na Sorauren Avenue (Toronto, ON, Kanada). Od té doby se hokej hodně změnil a tak se musela měnit i značka… Jak sami majitelé značky prohlašují, závazek vyrábět vysoce kvalitní hokejovou výstroj, která hráčům poskytne ty nejlepší podmínky pro hru, nebylo nikdy důležitější než dnes. Winnwell nabízí špičkové hokejové produkty od hokejek, rukavic, hokejové výstroje, tašek a doplňků. O jejich kvalitě se díky distribuci společností HejdukSport můžete přesvědčit již řadu let.

Boj za dostupnější hokej

Winnwell je soukromá kanadská značka, kterou vlastní a provozuje rodina Daviesových. Steve Davies v hokejovém průmyslu působí od roku 1977 a dodnes pokračuje v rodinném úspěchu, který zahrnuje více značek a sportovních podniků. Jeho společnost se řídí jediným cílem: Aby byl hokej dostupnější.

I když se náklady na výrobu a vývoj hokejové výstroje neustále zvyšují, Winnwell se snaží jít proti trendu zdražování i při zachování kvality a dostupnosti svého vybavení. Proti gigantům, jako je Bauer a CCM nelze bojovat, proto se nesnaží konkurovat TOP produktům, ale cílí na běžné hráče, kteří nechtějí investovat horentní sumy do výstroje. V široké škále kvalitního vybavení si za dostupnou cenu najde to pravé každý hráč. O tom je hokej– In It For The Game.