Hokejová taška Bauer

Značka

Velikost

Barva

Hokejová taška Bauer patří mezi nejoblíbenější transportní zavazadlo mezi hokejisty. Díky zesílené konstrukci a prostornému interiéru můžete do tašky snadno uložit vaší hokejovou výstroj i doplňky. Hokejisté spoléhají na to, že jim běžná hokejová taška Bauer vydrží mnoho let. Proto při výběru sáhnou pro značku, které věří. Výrobce Bauer patří mezi nejspolehlivější tvůrce hokejových produktů, které jsou prověřeny mnoha generacemi hráčů všech úrovní. Ať už sáhnete po tašce s označením Pro, Elite, či Prémium, neuděláte chybu.

 Konstrukce tašky Bauer

Konstrukce hokejové tašky Bauer jsou vyrobeny s citem pro odolnost, vzdušnost a dostatkem prostoru. Pro vnější materiál se používá odolný nylon 600D nebo vyšší. U běžných tašek bez koleček jsou k přenášení používány nylonové popruhy po stranách a jeden dlouhý, vedený nad středem tašky. Dno těchto tašek je výrazně měkčí, než je tomu u kolečkové varianty, kde dno vytváří pevnou oporu.

 Výběr hokejové tašky

Hledáte tu nejlepší hokejovou tašku, na kterou se budete moci spolehnout? Ať už kupujete svou první tašku, nebo hledáte náhradu té původní, jistě vám přijde vhod náš článek, jak vybrat hokejovou tašku, kde vás výběrem bod po bodu provedeme. Tak či tak, hokejová taška Bauer splní veškeré požadavky, které od tašky očekáváte. Před nákupem je vhodné znát i potřebnou velikost tašky, abyste hledali ve správné kategorii.

 Jakou velikost hokejové tašky potřebuji?

Velikost hokejové tašky označujeme nejčastěji dle věkové kategorie. Pro mládežnické kategorie je to JR, pro dospělé značíme SR. Podrobnější informace o velikostech jednotlivých stran uvádíme vždy v detailu produktu (tašky).