Hokejky CCM Jetspeed

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky CCM Jetspeed reprezentují univerzální typ hokejek, které vyhovují hráčům, kteří střílí na bránu ze všech pozic. Typické nastavení hybridní kick zóny umožňuje naplno využít potenciál hole z blízkosti branky i na delší vzdálenost.

Nejnovější články o hokejkách

Značka CCM patří mezi nejvyhledávanější výrobce hokejové výstroje na světě a pro milióny hokejistů jsou hokejky CCM zárukou kvality, na kterou se mohou spolehnout. Aby ne, své místo na trhu drží již více než 100 let. V čem jsou hokejky CCM tak zvláštní? Nabízejí to, co hráči potřebují. Každá modelová řada je tvořena na základě zkušeností a připomínek profesionálních hráčů, kterým pomáhá v jejich každodenních výkonech. Ať už jste profesionál, který přesně ví, co chce, nebo hokejový univerzál, který se pro hokej nadchl, s hokejkami CCM neuděláte chybu.

Hokejky CCM Jetspeed – zvyšte rychlost své střely

Chcete-li zvýšit rychlost své střely, měli byste se porozhlédnout po některé z hokejek řady Jetspeed. Hokejky CCM Jetspeed jsou pečlivě navrženy tak, aby napomáhali rychlému stylu hokeje. Díky R-geometrii shaftu umožňují efektivně přenést energii vloženou do hole a tedy vystřelit, či nahrát větší rychlostí.

Hybridní kick point v holi

Univerzálnost je jednou z klíčových vlastností řady hokejek CCM Jetspeed. Hokejky CCM Jetspeed jsou unikátní díky své „všestrannosti“. Hybridní kick point, který dává hráčům možnost využít potenciál hole na základě rozestavení rukou, reaguje vypružením dané oblasti hokejky. Můžete tak pálit ostré projektily z dálky či rychlé střely zápěstím.

Shaft s typickým nastavením

Hokejky CCM Jetspeed mají rozdílné povrchy holí dle jednotlivých modelů. Společným znakem je tvar shaftu, který má typicky zaoblené rohy a konkávní vydutí, které dopomáhá k lepšímu citu při držení hokejky v rukavici.

Tuhá čepel s tlumícím efektem

Čepele u řady Jetspeed jsou velmi tuhé, což umožní hráčům zvolit nižší flex celé hokejky. Pro komfortní práci s pukem je jádro čepele upraveno tak, aby tlumilo nepotřebné vibrace čímž zajišťuje ničím nerušený výkon.

Zahnutí holí CCM Jetspeed

Pro hokejky CCM Jetspeed jsou k dispozici všechny známé zahnutí, ze kterých si vybere každý. Kromě číselného označení je zde často zvěčněn některý z hráců NHL jako je McDavid (P-28), Crosby (P-29), Mackinnon (P-40), Panarin (P-30), Forsberg (P-38) nebo Ovečkin (P-88). Výběr zahnutí pak záleží na samotném hráči.