Kalhoty CCM Jetspeed

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejové kalhoty CCM Jetspeed jsou navrženy tak, aby zlepšily pohyblivost hokejistů na všech úrovních. Tyto kalhoty využívají nejmodernějších technologie a díky preciznímu zpracování poskytují vítěznou kombinaci pohodlí, mobility a odolnosti. CCM Jetspeed jsou vyrobeny z pěny s vysokou hustotou a vyztuženy tvarovanými plastovými vložkami, které poskytují maximální ochranu před střelami a při srážkách, kterým je při pohybu na ledě hokejista často vystaven. Tyto strategicky umístěné chrániče pohlcují a rozptylují energii, čímž snižují riziko zranění a umožňují hráčům soustředit se na svůj výkon.

Ergonomický tvar kalhot CCM

Jednou z výrazných vlastností které kalhoty CCM Jetspeed mají, je jejich zjednodušený design a ergonomický střih. Díky zúženému pasu a anatomicky tvarovaným chráničům nabízejí tyto kalhoty přiléhavý a pohodlný střih, který zvyšuje pohyblivost a obratnost na ledě. Tento přizpůsobený střih umožňuje hráčům volný a snadný pohyb a zajišťuje, že mohou podávat co nejlepší výkony bez omezení.

Dalším klíčovým aspektem hokejových kalhot CCM Jetspeed je odvětrávání. Síťované panely a vložky odvádějící vlhkost, podporují proudění vzduchu a odvod vlhkosti, takže hráči zůstávají během intenzivního hraní v chladu a suchu. To pomáhá předcházet přehřátí a nepohodlí, takže hráči mohou zůstat soustředění a v pohodlí po celou dobu hry.

Kromě výjimečných výkonnostních vlastností jsou hokejové kalhoty CCM Jetspeed k dispozici v řadě týmových barev a výkonnostních úrovních, které vyhoví preferencím každého hráče. Celkově jsou kalhoty CCM Jetspeed nejlepší volbou pro hráče, kteří hledají špičkový výkon a ochranu na ledě. Díky pokročilé konstrukci, střihu a stylovému designu jsou tyto kalhoty cenným přínosem pro každého seriózního hráče, který chce svou hru posunout na vyšší úroveň. Značka CCM nabízí i další řadu kalhot pro hráče, kteří si nabídky Jetspeed nevyberou. Druhá řada s označením Tacks je tvarově odlišná a tak pokud vám Jetspeed nesedlo, zkuste kalhoty CCM Tacks.