Hokejky Bauer Vapor

Značka

Velikost

Produktová řada

Hokejky Bauer Vapor reprezentují útočnou řadu hokejek, která je typická několika vlastnostmi. Jaké to jsou? První je nastavení hole, resp. reakčního bodu hokejky, který je umístěn ve spodní části. Díky tomu lze vypouštět z hole rychlé střely zápěstím, které se stanou postrachem všech brankářů..

Nejnovější články o hokejkách Bauer

Hokejky Bauer patří mezi nejoblíbenější hole na trhu. Spolu s CCM mají dominantní postavení, které si každoročně upevňují s příchodem nové kolekce. Pro široké spektrum hráčů je nutné tvořit hole, které budou svým nastavením ideální pro jejich hraní. U značky Bauer lze vybírat ze tří odlišných řad hokejek. Jsou tu Bauer Supreme, Bauer Nexus a samozřejmě Bauer Vapor, která patří mezi nejoblíbenější. Typickým znakem hokejky Bauer Vapor je její shaft. Při prvním doteku na shaftu pocítíte kulatost hran, které u jiného modelu nenajdete. Zakulacené hrany shaftu umožňují snadnou práci s holí v rukavici, což oceníte zejména při stahovačkách a vedení kotouče. Druhým rysem, který je pro hokejky Vapor typický, je velmi tvrdá čepel, která drží směr střely při vyslání puku. Kombinace tvrdé čepele a měkčího shaftu dokáže ze střel zápěstím vytvořit opravdové rakety.

Výkonnostní třída holí Bauer Vapor

Mezi holemi je někdy těžké vybrat, která bude pro vaše hraní ideální. Pokud byste se řídili dle ceny, jste ovlivněni stářím hole, či prodejními praktiky prodejců. Výběr na základě designu také nedává smysl. Jako ideální metrika, která vám pomůže nalézt vhodnou hokejku, se jeví rozdělení dle výkonnostní třídy. U hokejek používáme tři třídy.

  • Amatérské / hobby hokejky
  • Poloprofesionální hokejky
  • Profesionální hokejky

Hobby hokejky Bauer Vapor jsou cenově velmi dostupné, ale oproti vyšším modelům mají vyšší hmotnost a nízký výskyt nových technologií. Ideální frekvenci hraní těchto holí bude 1x-2x týdně. Poloprofesionální hokejky Bauer Vapor jsou vhodnou volbou pro častější hraní, 2 a vícekrát týdně. Hole mají nižší hmotnost, využívají část technologií z top modelu a jejich cenovka je pro mnohé hráče stále dostupná. Profesionální hokejky Bauer Vapor nabízejí to nejlepší, co si může útočník přát. Nejnovější technologie, které napomáhají střelbě, super nízká hmotnost a dokonalé vyvážení. Nevýhodou je samozřejmě vysoká cena, kterou běžný hráč nemusí být ochoten za hokejku dát. Profi hokejky jsou určeny ke každodennímu hraní na nejvyšší úrovni.

Jak se starat o hokejku

Nezapomeňte o svoji hokejku řádně pečovat. Ať už máte libovolný model hokejky Bauer Vapor, musíte se o ni postarat. Pravidelné omotání čepele páskou, její voskování, či zalepení rozříznuté vrstvy, prodlouží životnost hokejky. Pravidelná péče o hůl by měla být pro hokejistu samozřejmostí.