Holeně winnwell

 

 

Chrániče holení jsou základním prvkem ochranného vybavení každého hokejisty. Holeně neslouží pouze k ochraně před zatoulanými puky, ale poskytují celkovou ochranu nohou v mnoha situacích. Pokud se nechcete obávat každého pádu, či kontaktu při hokeji, jistě budete kvalitní chrániče na holeně potřebovat. Chrániče holení Winnwell poskytují komplexní ochranu ve všech úrovních hokeje. Lehké a odolné materiály nabízejí dlouhodobou podporu vašeho výkonu, bez nutnosti vysokých investic.

Jak vybrat chrániče holení

Vybíráte nové chrániče na holeně? Skvělé! Pokud nejste pevně rozhodnutí a potřebujete s výběrem pomoci, můžete využít náš článek, jak vybrat chrániče holení, ve kterém podrobně vysvětlujeme jednotlivé kroky, které vás dovedou k výběru nejvhodnějších holení. Prodejci jsou často omezeni svou skladovou nabídkou, a tak se může stát, že vám doporučí chrániče, které neodpovídají vašemu ideálu. My, na Hokejman.cz nejsme prodejci, a tak vám vždy doporučujeme jen to, co se vám bude skutečně hodit.

Uchycení chrániče na holeně

Chrániče na holeně Winnwell mají v základní výbavě popruh, který je umístěn pod kolenem, díky kterému můžete uchytit chránič k noze. Většinou se jedná o pružný materiál se suchým zipem, či pevnější nylonový pásek. Většina hráčů však navíc fixuje chránič pomocí pásky na holeně. Klasická „práskačka“ umožňuje variabilní uchycení ve vámi zvoleném místě.

 

Péče o chrániče na holeně

O chrániče je nutné pečovat. Díky potu a často nedostatečnému vyschnutí holení, dochází v chrániči k tvorbě bakterií a plísní, které brzy zaznamenáte díky zápachu. Jak tomu zabránit? Pravidelným používáním desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj. Speciální přípravky, které jsou vytvořeny k boji proti bakteriím dlouhodobě doporučujeme na základě vlastních zkušeností. Starejte se o svoji výstroj a vyhněte se nepříjemnému zápachu, či kožním onemocněním.