Chrániče holení winnwell

Značka

Velikost

Chrániče holení Winnwell jsou ideální volbou pro amatérské hokejisty, kteří hledají kvalitní ochranu za přijatelnou cenu. Ochrana nohou hráče je pro hokej nezbytná.

Chrániče holení jsou základním prvkem ochranného vybavení každého hokejisty. Holeně neslouží pouze k ochraně před zatoulanými puky, ale poskytují celkovou ochranu nohou v mnoha situacích. Pokud se nechcete obávat každého pádu, či kontaktu při hokeji, jistě budete kvalitní chrániče na holeně potřebovat. Chrániče holení Winnwell poskytují komplexní ochranu ve všech úrovních hokeje. Lehké a odolné materiály nabízejí dlouhodobou podporu vašeho výkonu, bez nutnosti vysokých investic.

Jak vybrat chrániče holení

Vybíráte nové chrániče na holeně? Skvělé! Pokud nejste pevně rozhodnutí a potřebujete s výběrem pomoci, můžete využít náš článek, jak vybrat chrániče holení, ve kterém podrobně vysvětlujeme jednotlivé kroky, které vás dovedou k výběru nejvhodnějších holení. Prodejci jsou často omezeni svou skladovou nabídkou, a tak se může stát, že vám doporučí chrániče, které neodpovídají vašemu ideálu. My, na Hokejman.cz nejsme prodejci, a tak vám vždy doporučujeme jen to, co se vám bude skutečně hodit.

Uchycení chrániče na holeně

Chrániče holení Winnwell mají v základní výbavě popruh, který je umístěn pod kolenem, díky kterému můžete uchytit chránič k noze. Většinou se jedná o pružný materiál se suchým zipem, či pevnější nylonový pásek. Většina hráčů však navíc fixuje chránič pomocí pásky na holeně. Klasická „práskačka“ umožňuje variabilní uchycení ve vámi zvoleném místě.

Péče o chrániče na holeně

O chrániče je nutné pečovat. Díky potu a často nedostatečnému vyschnutí holení, dochází v chrániči k tvorbě bakterií a plísní, které brzy zaznamenáte díky zápachu. Jak tomu zabránit? Pravidelným používáním desinfekčních prostředků na hokejovou výstroj. Speciální přípravky, které jsou vytvořeny k boji proti bakteriím dlouhodobě doporučujeme na základě vlastních zkušeností. Starejte se o svoji výstroj a vyhněte se nepříjemnému zápachu, či kožním onemocněním.