True

Hokejová značka True byla původně zaměřená na výrobu golfových shaftů, kde napříč trhy naprosto dominovala. Golfové hole True vyhráli v historii více golfových turnajů než všechny ostatní značky dohromady.  Nebylo tedy překvapením, že se jejich portfolio začalo postupně rozšiřovat o hokej, fotbal, lakros, baseball, či cyklistiku.

True hokej

Hráčská výstroj True

Novinky hráč

Přestože je značka Bauer jedním z největších lídrů na hokejovém trhu, posouvá své technologie výš a výš, a tím poskytuje hokejistům výhody, které pocítí na vlastní kůži. Po celá léta Bauer vylepšuje své výrobky a tím získává náskok před konkurencí. Zde několik novinek.

Brankářská výstroj True

Novinky brankář

Jednou z klíčových vlastností brankářského vybavení Bauer je jeho inovativní design a technologie. Bauer používá pokročilé materiály a konstrukční techniky k vytvoření vybavení, které je lehké, flexibilní a ochranné. Jaké novinky jsou aktuálně na trhu?

Nejnovější články o True

 

Značka True Temper již více než 100 let vyvíjí nové materiály, které promítají do svých výrobků. Vybavení je navrženo tak, aby hráčům pomohlo posouvat své limity a hrát na té nejnáročnější a nejrychlejší možné úrovni. Vše je opřeno o výzkum, na jehož výsledcích posouvají značku kupředu.  

Hokejová divize

Hokejová divize byla založena s posláním přenést vyzkoumané materiály a výrobní proces do hokeje. Již více než 14 let probíhá výroba pod hlavičkou True Hockey a světlo světa spatřilo více než 2 000 000 hokejek. Ty se objevili v rukou bezpočtu profesionálů z NHL.

Inovativní hokejová výstroj 

Hokejová výstroj True nabízí mimo jiné modely rukavic, které mají vyměnitelné dlaně, které si během pár vteřin dokáže hráč sám vyměnit, odolné hokejové tašky, či brusle z odlehčených materiálů, tvořené z jednoho kusu. Úspěch slaví také díky neotřelému designu, kterým na sebe upozorňuje.

Hokejky co válcují trh

Největším úspěchem značky jsou však hokejky. Nízká hmotnost, vysoká odolnost a rychlá odezva, přináší značce stále nové zákazníky. Všechny hole vyrábí ve svých továrnách, takže výkon a konzistence mohou zůstat naprostou prioritou. Značka True vlastní více než 50 patentů na své pokrokové materiály.