Hokejová taška na kolečkách

Značka

Velikost

Produktová řada

Barva

V čem jednoduše převážet vaši hokejovou výstroj? Pomůže vám hokejová taška na kolečkách. Na webu hokejman.cz sdružujeme ty nejlepší hokejové tašky od renomovaných výrobců jako je Bauer, CCM, či Grit. Tyto tašky jsou vyrobeny stejně jako klasické hokejové tašky, ale k jejich dnu jsou navíc přidány kolečka, díky kterým můžete snadno manévrovat i v přeplněných prostorech nebo při dlouhých cestách, aniž by docházelo k nerovnoměrnému namáhání vašich zad, či ramen. Ať už hledáte dětskou tašku na kolečkách pro vašeho malého hokejistu nebo seniorskou velikost pro ostříleného hráče, zde najdete, co hledáte. Hokejová taška na kolečkách neztrácí na popularitě, naopak díky novým konstrukcím a členěním jednotlivých přihrádek, jako je tomu např. u tašek Grit, její popularita stále stoupá.

Systém zipů u tašek na kolečkách

Nejoblíbenější značky hokejových tašek jako Bauer, či Warrior vytváří tašky s praktickým rozepínáním ve tvaru písmene U, které doširoka rozevře vstup tašky. Pokud víte, že vaší tašce budete dávat zabrat na nerovném terénu, jistě se zaměřte na konstrukci koleček. Zejména hokejové tašky CCM nabízejí hokejové vaky s terénními koly a výztuhami, které vás nikdy nezklamou. Pokud si nejste jistí, jaký druh hokejové tašky bude pro vás ideální, doporučujeme se zaměřit na náš článek – jak vybrat hokejovou tašku, kde vás krok po kroku provedeme výběrem. Nezapomeňte také na pravidelnou desinfekci tašky. Nahromaděná vlhkost poskytuje vhodné prostředí pro tvorbu bakterií, které však lze pomocí speciální impregnace snadno zlikvidovat.

Je možné použít hokejovou tašku jako cestovní kufr?

Pokud se chystáte letecky do zahraničí, může být vaše hokejová taška na kolečkách vhodným transportním zavazadlem. Odbavení hokejové tašky probíhá stejně, jako s jakoukoliv jinou taškou. Záleží však na letecké společnosti, zda tento typ zavazadla povoluje. Před cestou si tuto informaci raději ověřte. Každá letecká společnost má jiné poplatky a váhové limity, které by vás mohli na letišti překvapit.