Brankářská maska CCM

Značka

Velikost

Produktová řada

Brankářská maska CCM je navržena tak, aby chránila brankáře před neustálým přívalem střel, kterým musí na ledě čelit. Maska CCM představuje vrchol ochrany a je proslulá svou odolností, pohodlím a inovativním designem a je spolehlivým ochráncem hlavy tisíců brankářů na všech úrovních hry. Brankářská maska CCM je vyrobena z pokročilých materiálů, jako je sklolaminát, uhlíková vlákna a polykarbonát s vysokou odolností proti nárazům, a poskytuje tak vynikající pevnost a odolnost proti nárazům. Díky tomu se brankáři mohou v brankovišti pohybovat volně a s jistotou a zároveň zůstat chráněni před silnými střelami, či nárazy.

Přizpůsobitelný tvar masky CCM

Jedním z výrazných rysů brankářských masek od značky CCM je možnost individuálního přizpůsobení pro maximální pohodlí brankáře. Masky jsou vybaveny s nastavitelnými popruhy, polstrovanými pásky a precizně umístěnými vycpávkami, což umožňuje brankáři dokonalé individuální nastavení, přesně na tvar jeho hlavy. Toto nejen zvyšuje ochranu, ale také minimalizuje rozptylování, což umožňuje brankářům soustředit se na klíčové zákroky. Brankářské masky od CCM jsou navíc vybaveny ventilačními průduchy, které udržují hlavu brankáře v komfortním chladu během náročné hry. Díky strategickým ventilačním kanálkům a speciálním vložkám na odvod vlhkosti zajišťují optimální proudění vzduchu a odvádění vlhkosti, čímž předchází přehřátí a udržuje brankářům čistý výhled po celou dobu hry.

Brankářská maska CCM – design

Kromě nesporných vlastností poskytuje brankářská maska CCM také širokou škálu možností přizpůsobení dle individuálních preferencí. Od elegantních a minimalistických designů až po odvážné a poutavé grafiky, které si mohou brankáři nechat vytvořit. Taková maska je bude vždy reprezentovat a reflektovat jejich jedinečný styl a osobnost.

Díky inovacím a záruce bezpečnosti si brankářské masky CCM získaly důvěru brankářů po celém světě. Ať už čelí silným střelám nebo vykonávají rozhodující zákroky, mohou si být jisti, že brankářská maska od CCM jim poskytne bezpečí a jistotu na ledě.